Koniec rundy zasadniczej w SuperWnba!!!

W najciekawszym spotkaniu IX kolejki Mooses pokonuje obecnego mistrza ligi zespół Targówka 68:66.
Pierwsza kwarta to wyrównane spotkanie z obu stron. W drugiej kwarcie drużyna Mooses zaczęła trafiać z dystansu a Targówkowi nic nie wychodziło. Po przerwie Targówek odrobił straty. Jednak w czwartej kwarcie oglądaliśmy kosz za kosz. Mooses postawilo tego dnia wysoką poprzeczkę przeciwnikowi. Nie do zatrzymania był duet Janusz Pakuła i Daniel Jastrzębski , który rozgrywał znakomite spotkanie. Targówek po przegranej spadł na drugie miejsce przed fazą play off.
MVP meczu został Janusz Pakuła zdobywca 25 pkt.

Meblobranie.pl dzięki zwycięstwie nad LKS Lotos Jabłonna 115:86 zostało liderem przed fazą play-off.
Od samego początku spotkania Meblobranie.pl narzuciło swoje wysokie tempo. LKS Lotos Jabłonna robiło co mogło ale tego dnia nie do zatrzymania był Jarosław Bańda , który rozegrał wyśmienite spotkanie.
Meblobranie.pl odniosło zasłużone zwycięstwo.
MVP meczu został Jarosław Bańda zdobywca 41 pkt.

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki pokonuje D7 79:49.
Od samego początku spotkania zawodnicy NOSiRU wyrobili sobie bezpieczną przewagę. Wyprowadzali szybkie kontry i grali mocno w obronie. D7 próbowało nawiązać walkę jednak to nie był ich dzień.
NOSiR Nowy Dwor Mazowiecki w swoim debiucie w SuperWnba uplasował się przed fazą play-off na trzecim miejscu.
MVP meczu został Adam Śmietański zdobywca 20 pkt.

Alior Bank Basketball pewnie pokonuje Evenement Team 95:61.
Od samego początku spotkania Alior Bank grał radosną koszykowkę. Grali niekonwencjonalnie ale przede wszystkim skutecznie. Evenement Team grał ambitnie do końca , jednak u przeciwników świetnie spisywał się tercet Piotr Szulc, Marcin Biranowski i Maciej Okrasa. Łącznie zdobyli 84 pkt.
MVP meczu został Piotr Szulc zdobywca triple-double 28 pkt, 15 zb i 11 asyst.

MDM Serwis pokonuje YelonkY 86:35.
Yelonky w tym spotkaniu mieli problemy w ataku. Natomiast w drużynie MDM Serwis brylował Robert Kulik , który w całym spotkaniu zdobył więcej punktów niż cała drużyna Yelonky.
Yelonky zakwalifikowały się do fazy play-off dzięki lepszej ilości małej punktów.
MVP meczu został Robert Kulik zdobywca 42 pkt.