Twarda walka!!!

W 7 kolejce mogliśmy oglądać zacięte spotkania.
Pierwszej porażki w tym sezonie odniosła drużyna All Blacks, która w wyrównanym spotkaniu przegrała z Evil Apes 52:44.
Początek spotkania należał do faworytów spotkania drużyny All Blacks , która przyzwyczaiła nas że z kwarty na kwartę się rozkręca. Jednak w drugiej kwarcie Evil Apes pokazał klasę i nie poddał się grali jak równy z równym , mądrze w obronie a przede wszystkim skutecznie w ataku.
W końcówce spotkania All Blacks robił co mógł ale to nie był ich dzień.
MVP meczu został Łukasz Adamus zdobywca 14 pkt.

W kolejnym zaciętym spotkaniu Luksja Care Pro Men pokonuje Interfit 69:61.
Interfit i Luksja pokazały nam kawał dobrego basketu. Obie drużyny grały twardo w obronie. Decydująca była czwarta kwarta w której Luksja odjechała punktowo drużynie Interfit. Interfit tej kwarty nie może uznać za udaną zdobyli zaledwie 8 punktów. Luksja natomiast wykorzystała tą niemoc i wygrała trudne spotkanie.
MVP meczu został Michał Jankowski zdobywca 24 pkt.

Elegancja pewnie pokonuje Drużynę Suse 89:62.
Od samego początku spotkania Elegancja narzuciła swój styl grania.
Drużyna Suse przeciwstawiła się tylko w 1 kwarcie kolejne kwarty to juz popis Elegancji.
MVP meczu został Sebastian Witwicki zdobywca 23 pkt.

Jelenie w Terenie pokonują Chrobrego 80:45.
Jelenie w Terenie pokazali klasę w tym spotkaniu a zwłaszcza duet Tomasz Regini i Mateusz Zając , którzy łącznie zdobyli 53 punkty. Chrobry nie potrafił zatrzymać przeciwników , którzy dzięki dobrej obronie i zespołowej grze przeciwników wygrali.
MVP meczu został Tomasz Regini zdobywca 26 pkt.

Kontra cały czas jest niepokonaną drużyną. Pewnie pokonali Wiślan 81:49.
MVP meczu został Szymon Jakubiak zdobywca 16 pkt.
Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniósł Żoliborz Devils pokonując Erbol 72:59.
MVP meczu został Konrad Spławski zdobywca 26 pkt.