Thunder Falcons dalej niepokonani w I lidze

Thunder falcons idą jak burza tym razem w emocjonującym spotkaniu pokonali Hutnicze Wilki 65:57. Pierwsze trzy kwarty to lekka przewaga zespołu Thunder Falcons, który grał mądrze. Oba zespoły grały bardzo ambitnie. Nie było straconych piłek , zawodnicy grali twardo. Mogliśmy oglądać emocjonujące spotkanie. W czwartej kwarcie Hutnicze Wilki sie obudziły i zaczęły odrabiać straty ale zabrakło czasu , żeby zniwelować resztę przewagi. MVP meczu został Piotr Gniewek zdobywca double-double 20 pkt i 12 zb.
Erbol pokonuje Evenement 62:60.
Było to bardzo wyrównane spotkanie. Oba zespoły grały kosz za kosz. Końcówka spotkania była bardzo emocjonująca dzięki skutecznej akcji w ostatnich sekundach to Erbol wyszedł na prowadzenie. Evenement miał jeszcze szanse aby zmienic losy spotkania ale w ostatniej sekundzie zagrali nieskutecznie. MVP meczu został Łukasz Pałyga zdobywca 8 pkt.
Żoliborz Devil dosyć gładko pokonał Szery 18 97:65.
Od samego początku spotkania Żoliborz Devils narzucił swój styl grania i już w po pierwszej kwarcie prowadzili 18 punktami. Kolejne kwarty to juz powiększali przewagi. Zawodnicy Szery 18 o tym meczu musza zapomnieć jak najszybciej. MVP meczu został Przemek Raczyk zdobywca 20 pkt.
Tander Legend pokonują Półtony z Ruskowego 83:59.
Pierwsza kwarta okazała się decydująca. Tander Legends wygrali ją 15 pkt. Kolejne kwarty to wyrównane spotkanie. Półtony z Ruskowego walczyli do końca jednak strata z I kwarty okazała się nie do odrobienia. MVP meczu został Filip Gorczyca zdobywca double-double 30 pkt. i 18 zb.
Drużyna Suse pokonuje La Zabawe 65:59. Pierwsza kwarta była wyrównana. Dopiero w drugiej kwarcie Drużyna Suse odjechała La Zabawie na 9 punktów. Po przerwie mecz się wyrównal , ale przewaga Drużyny Suse okazała się za duża aby La Zabawa ją odrobiła. MVP meczu został Radosław Cwalina zdobywca double-double 18 pkt i 10 zb.