Thunder Falcons bez porażki

Thunder Falcons jest jedyną drużyną w I lidze , która jeszcze nie doznała porażki. Tym razem pokonali Żoliborz Devils 85:50. Pierwsza kwarta była wyrównana. Jednak kolejne kwarty to popis gry zespołu Thunder Falcons , który z minutę na minutę rozbijał Żoliborz Devils i pewnie wygrał. MVP meczu został Radosław Sienkiewicz zdobywca double-double 18 pkt i 16 zb.
Drużyna Suse pokonuje Erbol 79:50.
Od samego początku spotkania Drużyna Suse przeważała. Z kwarty na kwartę powiększali przewagę. Nie do zatrzymania tego dnia był Radosław Cwalina , który był wszędzie. Rozegrał znakomite spotkanie. Tego dnia Erbol nie miał pomysłu na zatrzymania rozpędzonej Drużyny. MVP meczu został Radosław Cwalina zdobywca triple-double 16 pkt, 15 zb i 15 asyst.

Hutnicze Wilki pewnie pokonali Półtony z Ruskowego 76:36.
Tego dnia Hutnicze Wilki były nie do zatrzymania. Półtony z Ruskowego grali ambitnie jednak to było za mało. MVP meczu został Paweł Szyrajew zdobywca 11 pkt.
Evenement Team pokonuje Tander Legends SNDY 82:76.
Mogliśmy obejrzeć bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie. Pierwsza kwarta to lekka przewaga zespołu Evenementu Team , który grał swoją koszykówkę. Kolejne kwarty to juz wyrównane spotkanie Tander Legends zaczęło grać jak równy z równym i niwelowali przewagę. Tego dnia bardzo dobre spotkanie rozegrał Łukasz Sztajfa zdobywał punkty zbierał był wszędzie. W końcówce Evenement Team rzucił celne rzuty z dystansu i dzięki temu odniósł cenne zwycięstwo. MVP meczu został Łukasz Sztajfa zdobywca double-double 27 pkt i 26 zb.
Szery 18 pokonali po wyrównanym spotkaniu La Zabawe 46:42.
Spotkanie było bardzo wyrównane kosz za kosz. Obie drużyny grały bardzo ambitnie. W końcówce zimną krew zachowali zawodnicy Szery 18 i to oni cieszyli się ze zwycięstwa.MVP meczu został Bartosz Zagożdżon zdobywca 10 pkt.