Targówek bez porażki :)

Targówek pokonuje LKS Lotos Jabłonna 98:77.
LKS Lotos Jabłonna nie przestraszyła się dobrze grającej w tym sezonie drużyny Targówka. W pierwszej połowie jak równy z równym. Dopiero po przerwie zawodnicy Targówka wskoczyli na swój poziom gry. Po przerwie LKS Lotos Jabłonna walczył ale już zabrakło sił a Targówek z minuty na minutę powiększał przewagę. i zasłużenie wygrał. MVP meczu został Grzegorz Malewski zdobywca 33 pkt.

NOSiR Nowy Dwór Maz. pokonuje Mooses 72:57.
Do przerwy mogliśmy oglądać wyrównane spotkanie. Dopiero po przerwie NOSiR przyspieszył i zaczał grać skutecznie. Mooses ze względu na krótka ławkę rezerwowych nie dał rady fizycznie utrzymać tak wysokiego poziomu. NOSiR mNowy Dwór Maz. wygrał zasłużenie. MVP meczu został Michał Wiatrak zdobywca 26 pkt.

Chrobry pokonuje Meblobranie.pl 80:75.
Chrobry w tym sezonie bardzo fajny dla oka basket. Tym razem po walce pokonał Meblobranie.pl. Obie drużyny dysponują arsenałem strzeleckim z dystansu. Gdy Chrobry wyrabiał sobie bezpieczna przewagę to Meblobranie.pl szybko ja niwelowało. Niestety w czwartej kwarcie Chrobry zachował zimna krew i dowiózł zwycięstwo do końca. MVP meczy został Marcin Perz zdobywca 18 pkt.

MDM Serwis pokonuje Kontrę Przasnysz 58:54.
Był to bardzo emocjonujące spotkanie. Oba zespoły grały kosz za kosz. Zawodnicy Kontry bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie. Kolejne kwarty to wyrównana gra z obu stron. Decydujaca była czwarta kwarta w której MDM Serwis popełnił mniej niewymuszonych błędów i dowiózł zwycięstwo do końca. MVP meczu został Marcin Ejsmont zdobywca 15 pkt.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.