SuperWnba po V kolejce

W SuperWnba cały czas dwie drużyny jeszcze nie doznały porażki jest to Targówek i Meblobranie.pl.

Targówek pokonuje Yelonky 87:62.
Pierwsza kwarta jednak należała do zespołu Yelonky, który przeciwstawił się Targówkowi.
Podrażniony Targówek w kolejnych kwartach pokazał swoją siłę. Zaczął grać szybciej z kontry i oczywiście skutecznie. Yelonky tego dnia grali w 5 osobowym składzie i w kolejnych kwartach już nie nadążali kondycyjnie za obecnym mistrzem ligi. Targówekpowiększał przewagę z minuty na minute i pewnie wygrał.
MVP meczu został Dariusz Daca zdobywca 17 pkt.

Meblobranie.pl pokonuje D7 88:74.
Od samego początku spotkania Meblobranie.pl przeważało. Zawodnicy D7 robili wszystko co w ich mocy ale tego dnia Meblobranie.pl było nie do pokonania. Ze strony drużyny Meblobrania.pl bardzo dobre spotkanie rozgrywał Łukasz Pawlikowski zdobywca 28 pkt. D7 rozegrało o wiele lepsze spotkanie niż tydzień temu ale niestety tym razem to było za mało.

Czarnym koniem w tym sezonie staje się NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, który odnosi kolejne zwycięstwo tym razem nad Alior Bank Basketball pokonując ich 112:74.
Alior Bank Basketball przystępował do tego spotkania w osłabionym składzie. NOSiR wykorzystał to w 100%. Gracze podkoszowi NOSiR zagrali świetne spotkanie a zwłaszcza Konrad Karpiński , który po raz kolejny został MVP meczu zdobywając 26 pkt.

W innych spotkaniach V kolejki Mooses pokonuje LKS Lotos Jabłonna 86:70.
MVP meczu został Daniel Jastrzębski zdobywca 21 pkt.
MDM Serwis natomiast pokonuje Evenement Team 99:59.
MVP meczu został Robert Kuliki zdobywca 31 pkt.