Ścisk w tabeli w SuperWnba

Po czterech kolejkach aż 6 drużyn ma po 7 punktów. Ten sezon będzie bardzo wyrównany. Na czele tabeli jest MDM Serwis , który nie dał szans beniaminkowi ligi zespołowi Basket Bulls i pokonał ich 74:40.
Od samego początku spotkania MDM Serwis wskoczył na swój bieg i był nie do zatrzymania. MVP meczu został Łukasz Kubicki zdobywca double-double 18 pkt i 12 zb.
Klasykiem czwartej kolejki było spotkanie Targówka z Meblobraniem.pl .
Targówek pokonał Meblobranie.pl 69:62.
Było to bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie. Obie drużyny grały kosz za kosz. Mecz stał na wysokim poziomie. Jednak końcówka należała do Targówka , który zagrał zespołowo i skutecznie w obronie i dzięki temu odniósł ważne zwycięstwo. MVP meczu został Konrad Szymańczak zdobywca 15 pkt.
Drużyna pewnie pokonuje LKS Lotos Jabłonna 84:65.
Drużyna od początku spotkania podkręciło tempo. Grali skutecznie i juz po pierwszej kwarcie mieli przewagę 15 pkt. W kolejnych kwartach powiększali przewagę. LKS Lotos Jabłonna grał do końca jesdnak straty były nie do odrobienia. MVP meczu został Sebastian Kostecki zdobywca 15 pkt.
Sky Tattoo Basket Team Radom pokonuje Evil Apes 78:69.
Było to wyrównane spotkanie. Oba zespoły grały kosz za kosz. O każdą piłke zawodnicy walczyli. Trzecia kwarta była decydująca. Sky Tattoo Basket Team Radom wygrał ją 11 punktami. W czwartej kwarcie Evil Apes postawił wszystko na jedną kartę. Jednak to było za mało. MVP meczu został Wojciech Kula zdobywca double-double 20 pkt i 10 zb.
Mooses pokonał Chrobrego 88:68.
Pierwsze trzy kwarty to popis skutecznej gry zespołu Mooses, którzy grali koncertowo. Chrobry nie potrafił zatrzymać tak dobrze grającego przeciwnika. MVP meczu został Mateusz Starowieyski zdobywca 30 pkt.