Porażka mistrza w SuperWnba

Rozpoczeliśmy zmagania w SuperWnba. Mogliśmy oglądać zacięte spotkania. W tym sezonie liga jest bardzo wyrównana.
D7 pokonuje Chrobrego 72:70
Było to bardzo emocjonujące spotkanie. Pierwsza kwarta należała do obecnego mistrza ligi zespołu Chrobrego. Do przerwy Chrobry wygrywał 10 pkt. Jednak po przerwie D7 się odrodziło zaczęło grać ambitnie , grali zespołowo i z minuty na minutę odrabiali straty. W końcówce to D7 zachowali zimną krew i wygrali ważne spotkanie. MVP meczu został Grzegorz Sokól zdobywca 25 pkt.

Targówek – KS Kontra Przasnysz 77:64.
Targówek od samego początku spotkania narzucił swój rytm i drużyna KS Kontra nie mogła ich zatrzymać. Pierwsze trzy kwarty to dominacja Targówka. KS Kontra grała bardzo ambitnie walczyła do końca. Jednak Targówek to doświadczona drużyna i nie pozwoliła sobie odebrać wygranej. MVP meczu został Kamil Jastak zdobywca 18 pkt.

Meblobranie.pl – Evil Apes 89:68
Pierwsza kwarta to popis gry zespołu Meblobranie.pl. Beniaminek SuperWnba Evil Apes jakby troszkę przestraszony debiutem w SuperWnba. Druga kwarta to wyrównane spotkanie. Po przerwie Meblobranie.pl podkręciło tempo i wyrobiło sobie bezpieczną przewagę i nie dało szans zawodnikom Evil Apes. MVP meczu został Łukasz Pawlikowski zdobywca double-double 28 pkt i 11 zb.

Mooses – MDM Serwis 82:59
Pierwsza połowa to popis gry zespołu Mooses. Grali koncertowo w ataku. MDM Serwis popełniał dużo niewymuszonych strat. W zespole Mooses bardzo dobre spotkanie rozgrywała dwójka zaodników Dominik Czubek zdobywca 31 pkt i Mateusz Starowieyski zdobywca 30 pkt. Byli nie do zatrzymania dla przeciwników. Po przerwie MDM Serwis zaczął odrabiać straty jednak Mooses nie dał się i pewnie wygrał. MVP meczu został Mateusz Starowieyski zdobywca 30 pkt.

LKS Lotos Jabłonna – Sky Tattoo Basket Team Radom 56:63
Był to ciekawy mecz. Pierwsza połowa to koncertowa gra zespołu LKS Lotos Jabłonna. Grali efektownie a przede wszystkim zaskoczyli swoją grą przeciwników. Wydawało się , że SKY Tatoo w drugiej połowie nie ma szans na odrobienie 14 pkt. Jednak w drugiej połowie role się odwróciły. SKY Tatoo zaczął dominować i z minuty na minutę odrabiali straty i na końcu spotkania wyrobili sobie bezpieczną przewagę i wygrali. MVP meczu został Hubert Strzelec zdobywca double-double 23 pkt i 13 zb.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.