Mistrzem 56 edycji WNBA został Targówek

Ależ to był mecz, było w nim wszystko zacięta gra, walka na całego i emocjonująca końcówka spotkania. Targówek pokonał Meblobranie.pl 58:57.
Pierwsza kwarta to wyrównane spotkanie kosz za kosz. Obie drużyny grały ostrożnie. Kolejne kwarty to już lekka przewaga zespołu Meblobranie.pl. Grali skutecznie Targówek jakby opadł z sił. Przed czwartą kwartą Meblobranie.pl prowadziło 8 punktami. Jednak końcówka należała do Targówka.Grali bardzo ambitnie,walczyli o każdą piłkę. Celne osobiste spowodowały , że Targówek wyszedł w końcówce na prowadzenie.
Meblobranie.pl miało szansę na zwycięstwo jednak w ostatniej akcji spudłowali. MVP meczu został Konrad Szymańczak zdobywca 21 pkt.