Koniec rundy zasadniczej w SuperWNBA!

Przed ostatnią kolejką każda drużyna walczyła o jak najlepsze miejsce przed rozpoczęciem fazy play-off. Po rundzie zasadniczej na pierwszym miejscu uplasował się beniaminek ligi zespół All Blacks. Niespodzianką jest dopiero 6 miejsce obecnego mistrza ligi drużyny NOSiR Nowy Dwór Maz. W barażach o pozostanie w SuperWnba zagrają Yelonky z Mooses.

KS Kontra Przasnysz pokonali Targówek 65:61. Targówek odniósł 2 porażkę z rzędu. Mamy nadzieję , że na play offy wszyscy się wykurują w zespole Targówka. Natomiast KS Kontra Przasnysz , która gra pierwszy sezon w SuperWnba dzięki zwycięstwie awansowała na 8 miejsce , które kwalifikuje ich do fazy play off. Spotkanie było wyrównane, w końcówce natomiast zimną krew zachowali zawodnicy KS Kontry Przasnysz i wygrali ważne spotkanie. MVP meczu został Zdzisław Zyskowski zdobywca 18 pkt.

Meblobranie.pl pokonuje LKS Lotos Jabłonna 85:77. LKS Lotos Jabłonna w tym sezonie gra bardzo fajny dla oka basket i w tym spotkaniu Meblobranie.pl miało z nimi problem. O losach spotkania zadecydowała II kwarta w której Meblobranie.pl pokonało LKS Lotos Jabłonna 10 pkt. Zawodnicy Lotosu walczyli do końca jednak drużyna Meblobranie.pl ma w swoich szeregach doświadczonych zawodników i nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa. MVP meczu został Łukasz Pawlikowski zdobywca 30 pkt.

MDM Serwis pokonał Yelonky 68:57. MDM Serwis ma bardzo udany sezon rundę zasadniczą zakończyli na 3 miejscu. II kwarta zadecydowała o zwycięstwie MDM Serwis , którą wygrali 9 punktami. Drużyna Yelonky walczyła do końca ale tego dnia MDM Serwis nie dał im szans. YelonkY zagrają baraż o pozostanie w SuperWnba.
MVP meczu został Marcin Ejsmont zdobywca double-double 13 pkt i 22 zb.

W innych spotkaniach ALL Blacks pokonali Mooses 89:45. MVP meczu został Roman Jancik zdobywca double-double 33 pkt i 11 zb.

NOSiR Nowy Dwór Maz. pokonał D7 95:56.MVP meczu został