II kolejka w SuperWnba

Obecny mistrz ligi zespół Targówka po zaciętym spotkaniu pokonał beniaminka ligi zespół Basket Bulls 58:46. Mecz był bardzo zacięty , było dużo walki. Beniaminek nie poddał się i grał jak równy z równym. Emocje sięgały zenitu. Jednak Targówek to doświadczony zespół i swoim spokojem dowiózł zwycięstwo do końca. MVP mecvzu został Kajetan Kisielewski zdobywca double-double 13 pkt i 12 zb.

Meblobranie.pl – Sky Tattoo Basket Team Radom 71:84.
Spotkanie było bardzo wyrównane. Oba zespoły grali bardzo ambitnie. Prowadzenie w spotkaniu szybko się zmieniało. Meblobranie.pl grało przez cały mecz w 5 osobowym składzie. W czwartej kwarcie sił już zabrakło a SKY Tattoo wykorzystali i pewnie wygrali czwarta kwarte aż 12 pkt. i pewnie wygrali. MVP meczu został Szymon Piskorz zdobywca 15 pkt.

Evil Apes – Chrobry 56:42
Pierwsze dwie kwarty to lekka przewaga Chrobrego , który grał swój basket. Jednak po przerwie cos się zacięło w ich grze. Evil Apes szybko to wykorzystał grał skutecznie tworzył fajne akcje w ataku a przy tym grali agresywnie w obronie i druga połowa należała do nich i pewnie wygrali. MVP meczu został Sławomir Paciorek zdobywca double-double 19 pkt i 10 zb.

LKS Lotos Jabłonna – MDM Serwis 52:70
Pierwsza połowa to wyrównane spotkanie. LKS Lotos Jabłonna grali bardzo ambitnie widac potencjał w tej drużynie. MDM Serwis od paru sezonów plasuje sie w czołówce ligi. MDM Serwis w tym spotkaniu pokazał doświadczenie i w drugiej połowie zdominował spotkanie. Przeciwnicy nie mieli nic do powiedzenia. A MDM Serwis odniósł ważne zwycięstwo. MVP meczu został Łukasz Kubicki zdobywca 18 pkt.

Mooses – Drużyna 73:54
Było to bardzo ciekawe spotkanie. Obie drużyny pokazały kawał dobrej koszykówki. Drużyna jest to zespół , który z meczu na mecz będzie się rozwijał i na pewno w tym sezonie dużo namiesza. Mooses to doświadczony zespół , który tez i w tym spotkaniu je pokazał. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana , oba zespoły grały kosz za kosz. Było dużo walki,o każda piłkę obie drużyny walczyły. Po przerwie Mooses odjechał punktowo Drużynie i ta po mimo ambitnej gry nie dała rady zniwelować przewagi. MVP meczu został Dominik Czubek zdobywca 25 pkt.