II kolejka w I lidze

Jesteśmy już po II kolejce w I lidze. W II kolejce znowu mieliśmy dogrywkę , tym razem w meczu Evenement Team – Drużyna Suse. W którym to Evenement okazał się lepszy wygrywając 73:69. Pierwsza kwarta to wyrównana gra z obu stron. Obie drużyny grały bardzo ambitnie. Druga i trzecia kwarta to doskonała gra Drużyny Suse , która wyrobiła sobie przed czwarta kwartą 13 punktową przewagę. Wydawało się , że juz jest po meczu ale Evenement pokazał klasę. Nie poddał się i zaczął odrabiać straty. W Drużynie Suse coś się zaczęło , popełniali dużo błędów. Evenement Team doprowadził do dogrywki i w niej okazał sie lepszy. MVP meczu został Łukasz Sztajfa zdobywca double-double 16 pkt i 24 zb.

Żoliborz Devils pokonał Erbol 70:57.
Erbol po niespodziance w I kolejce pokonując Hutnicze Wilki , tym razem nie dali rady Żoliborzowi Devils. I połowa należała do drużyny Żoliborza Devils. Grali szybko i skutecznie. Po przerwie Erbol złapał wiatr w żagle i odrobił 8 punktów. Jednak w czwartej kwarcie Żoliborz powrócił do swojej gry z pierwszych kwart i pewnie wygrał. MVP meczu został Mateusz Pasternak zdobywca 11 pkt.

Hutnicze Wilki pokonały La Zabawe 79:45.
Przez całe spotkanie drużyna Hutniczych Wilków przeważał i nie dał szans La Zabawie, wygrywając pewnie. MVP meczu został Paweł Szyrajew zdobywca 26 pkt.

Szery 18 – Półtony z Ruskowego 64:55.
Pierwsza połowa to koncert gry zespołu Szery 18 , którzy do przerwy prowadzili 21 punktami. Wydawało się , że spokojnie będą powiększać przewagę. Jednak zawodnicy Półtony z Ruskowego zaczeli odrabiać straty. Szery 18 zaczęło się gubić w ataku i grali nieskutecznie. Jednak przewaga z pierwszej połowy była dosyc bezpieczna i pewnie wygrali. MVP meczu został Dariusz Stefański zdobywca 26 pkt.

Tander SNDY – Thunder Falcons 72:111
Od samego spotkania przeważał nowy zespół ligi Thunder Falcons. Grali widowiskowo a przy tym skutecznie. Tego dnia byli nie do zatrzymania. MVP meczu został Kajetan Petryka zdobywca double-double 26 pkt i 22 zb.