Dwa mecze w I lidze powyżej 100 pkt. :)

Ten weekend był owocny w zdobycze punktowe poszczególnych drużyn.
W pierwszej lidze na uwagę zasługuje ilość zbiórek przez Krystiana Strabanika z Luksji Care Pro Men zdobył ich aż 33.
Michał Mich z Evil Apes popisywał się asystami i zdobył ich aż 18.

Evil Apes pokonuje Evenement Team 110:49.
Mecz był pod dyktando Evil Apes od samego początku spotkania narzucili swój styl gry. Bardzo dobre spotkania rozgrywały dwie wieże czyli Sławomir Paciorek i Łukasz Adamus oraz wspomagajacy ich asystami Michał Mich. Evenement Team nie miał szans tego dnia z tak dobrym przeciwnikiem. MVP meczu został Sławomir Paciorek zdobywca double-double 37 pkt i 18 zb.

Sky Tattoo Basket Team Radom pokonuje Erbol 108:39.
Mogliśmy obejrzeć popis skuteczności i efektownych akcji ze strony drużyny Sky Tattoo Basket Team Radom. Erbol tego dnia nie miał argumentów aby przeciwstawić się dobrze grającemu przeciwnikowi.
Sky Tattoo Basket Team Radom gra zespołowo w meczu mieli aż 35 asyst. MVP meczu został Dawid Golus zdobywca 21 pkt.

Ekipa Montażowa pokonuje Jelenie w Terenie 69:49.
Pierwsze dwie kwarty to zdecydowana przewaga zespołu Ekipy montażowej , która do przerwy prowadziła już różnica 20 punktów. Po przerwie mecz się wyrównał jednak straty z pierwszej połowy były nie do odrobienia. MVP meczu został Piotr Jakubczak zdobywca 25 pkt.

Yelonky pokonują Drużynę Suse 61:52.
Mecz był wyrównany od samego początku. Decydujaca o losach spotkania była druga kwarta w której Yelonky wygrały ja 10 punktami. Po przewie mecz się wyrównał kosz za kosz. Yelonky utrzymały przewagę i zasłużenie wygrali. MVP meczu został Michał Rogodziński zdobywca double-double 19 pkt i 16 zb.

Szery 18 pokonują Żoliborz Devils 76:67.
Mogliśmy obejrzeć bardzo emocjonujące spotkanie. Pierwsza kwarta zdecydowanie należała do Żoliborza Devils , który pewnie wyrobił sobie 10 punktowa przewagę. Jednak kolejne kwarty to przebudzenie zespołu Szery 18. Zaczeli popełniać mniej błędów oraz zaczeli trafiać. Żoliborz Devils po pierwszej kwarcie chyba spoczał na laurach i zlekceważył przeciwnika. MVP meczu został Dariusz Stefański zdobywca double-double 33 pkt i 17 zb.

Luksja Care Pro Men pokonuje Jelenie w Terenie 67:43.
Od samego początku spotkania Luksja narzuciła swój styl grania. Jelenie w Terenie grali nieskutecznie a to była woda na młyn dla Luksji , która powiększała przewagę. Pod koszami królował Krystian Strabanik , który zebrał aż 33 piłki. MVP meczu został Krystian Strabanik zdobywca double-double 13 pkt i 33 zb.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.