Zapraszamy do udziału w 61 Edycji Ligi WNBA

Pomimo trwających jeszcze rozgrywek jubileuszowej 60 Edycji WNBA, już dzisiaj ogłaszamy kolejną 61 Edycję WNBA, którą planujemy rozpocząć w drugi weekend marca 2024 roku (tj. 09.03.2024r).

Zapraszamy wszystkich uczestników do potwierdzenia swojej obecności, zarówno dotychczasowe jak i nowe zespoły. Szlifujcie formę na rywalizację w nowym sezonie.

Prosimy o szybką deklarację, co znacznie ułatwi dobrze zaplanować terminarz nowej edycji. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mail: liga@wnba.pl

Wpisowe do udziału w 61 edycji WNBA wyniesie 3.900 zł od każdego zespołu.

Zawody będą rozgrywane na hali przy ul. Thommego 1, gdzie poza wygodną halą ze świetną nawierzchnią jest do dyspozycji bezpłatny duży parking. Planujemy również uatrakcyjnić oprawę medialną boiskowych wydarzeń. Szczegóły przekażemy wkrótce. Przed nami są jeszcze emocje związane z zakończeniem jubileuszowej 60 edycji WNBA. W najbliższy weekend 10/11 lutego zapraszamy na półfinały, a w kolejny weekend 17 lutego 2024 roku na finałowe granie, najpierw o 3 miejsce, potem na finał o mistrzostwo WNBA. Zapraszamy wszystkich zawodników i sympatyków ligi WNBA na te wydarzenia na salę przy ul. Thommeego 1 do bezpośredniego oglądania zawodów i zakończenia rozgrywek z uroczystym wręczeniem nagród.

WNBA 🙂

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.