Zapraszamy do udziału w 58 edycji ligi WNBA(zmiana wpisowego)

Zapraszamy wszystkie zespoły – tak stare jak i nowe – do udziału w 58 edycji Warszawskiego Nurtu Basketu Amatorskiego.

Start rozgrywek planujemy na 1/2 października 2022 roku. Deklarację udziału oraz pierwszą ratę wpłaty zespoły potwierdzające swój udział muszą wpłacić do 15 września 2022 r. Druga rata – uzupełniająca do pełnej kwoty – powinna być wpłacona do 15 października 2022 r.

Podobnie jak w poprzednich latach także w tym roku będziemy bezwzględnie przestrzegać obu terminów wpłat i dotyczy to tak nowych jak i starych zespołów. Zespoły które będą chciały otrzymać fakturę pro forma dla ewentualnego sponsora prosimy o szybką informację o tym fakcie gdyż w przypadku braku wpłaty od sponsora przed 15 września brakująca kwota będzie musiała być uiszczona bezpośrednio przez zespół (oczywiście po wpłacie sponsora kwota ta będzie zwrócona).

Wysokość i terminy wpłat w 58 edycji WNBA

I rata (22.09)II rata (06.10)Całość
Super WNBA190017003600
I liga 190017003600

Pragniemy też poinformować, że w tej edycji przyjmujemy od razu nowe zespoły tak więc kto pierwszy zgłosi swoją drużynę (i oczywiście zapłaci) ten ma pierwszeństwo uczestnictwa w I lidze.

Serdecznie zapraszamy jeśli chcecie wysłać zgłoszenie do naszej ligi nic prostrzego wystarczy kliknąć w zakładkę zgłoszenie i krok po kroku wypełnić dane drużyny 🙂
Odnośnie wpisowego dzisiaj dostaliśmy smutną wiadomość o podwyższeniu czynszu ze względu na prąd i ogrzewanie…
Dlatego jesteśmy zmuszeni do podwyższenia wpisowego.
Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.