W SuperWnba VII kolejka za nami

Po VII kolejce trzy drużyny sa na szczycie tabeli: Targówek,MDM Serwis i Sky Tattoo Basket Team Radom .
Sky Tattoo Basket Team Radom pokonuje Chrobrego 102:77.
Pierwsze trzy kwarty to popis gry zespołu Sky Tattoo Basket Team Radom , który podczas trzech kwart grał swój basket. Grali szybko a przy tym bardzo skutecznie. Po trzech kwartach wygrywali już 38 punktami. Chrobry w czwartej kwarcie zniwelował przewagę ale to było za mało. MVP meczu został Wiktor Górzyński zdobywca 15 pkt.
Drużyna pokonuje Basket Bulls 51:36.
Był to mecz walki. Oba zespoły również popełniali dużo niewymuszonych błędów. Jednak doświadczenie było po stronie Drużyny , która potrafiła wyrobic sobie bezpieczną przewagę i dowieźć ją do końca. MVP meczu został Sebastian Kostecki zdobywca 25 pkt.
MDM Serwis pokonuje Meblobranie.pl 90:68.
Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Oba zespoły kosz za kosza. Żadna drużyna nie potrafiła sobie wyrobić bezpiecznej przewagi. Po przerwie wszystko diametralnie się zmieniło. MDM Serwis dyktował tempo. Grali zespołowo a Meblobranie.pl stracili skuteczność i popełniali dużo błędów. MVP meczu został Łukasz Iwanowski zdobywca 33 pkt.
Mooses pokonuje LKS Lotos Jabłonna 66:60.
Pierwsza kwarta to bardzo dobra gra zespołu LKS Lotosu. Grali ambitnie i wychodziło im wszystko. Jednak o drugiej kwarcie powinni szybko zapomnieć przegrali ją 20 punktami. Po przerwie mecz się wyrównał ale druga kwarta zaważyła o lodach spotkania. MVP meczu został Jarosław Bykowski zdobywca 18 pkt.
Targówek pokonuje Evil Apes 63:53.
Pierwsza kwarta była wyrównana. Kolejne dwie kwarty to już lepsza gra Targówka , który dzięki swojej dobrej grze wyrobił bezpieczną przewagę. Evil Apes jakby przespał te kwarty. W ostatniej kwarcie Evil grał ambitnie lecz Targówek to doświadczona drużyna i nie dała sobie wyrwać zwycięstwa. MVP meczu został Norbert Wawrzyniak zdobywca 11 pkt.
Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.