Trzy drużyny bez porażki w I lidze

Evil Apes idzie jak burza, w drugiej kolejce dość pewnie wygrał z Erbolem 76:33.
Drużyna Erbol przeciwstawiła się tylko Evil Apes w pierwszej kwarcie. Kolejne kwarty to już popis ofensywnej gry oraz agresywnej obrony Evil Apes. Z kwarty na kwartę przewaga się powiększała. Erbol walczył do końca jednak tego dnia Evil Apes byli nie do przejścia. MVP meczu został Sławomir Paciorek zdobywca 27 pkt.

Bardzo dobrze sezon rozpoczęli Jelenie w Terenie tym razem pokonali w wyrównanym spotkaniu Yelonky 62:59. Pierwsza kwarta należała do drużyny Yelonek a w szczególności do Alexa Drzewieckiego , który nękał przeciwników celnymi rzutami z dystansu. W całym spotkaniu oddał 6 celnych rzutów za 3 pkt. Kolejne kwarty to już ambitna gra zawodników Jeleni w Terenie. Szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie. Końcówka była nerwowa ale wyszli z tego obronną ręka. MVP meczu został Dawid Jachimowicz zdobywca 18 pkt.

Drużyna Suse pokonuje Żoliborz Devils 66:62.
Zawodnicy Drużyny Suse od samego początku sezonu pokazuja wysoka formę. Tym razem musieli dużo się namęczyć. Żoliborz Devils postawił trudne warunki. Po pierwsze połowie Drużyna Suse prowadziła 16 pkt. Po przerwie zawodnicy Żoliborza Devils zaczeli odrabiać straty , grali szybko i skutecznie w obronie. Jednak Drużyna Suse to doświadczeni zawodnicy i nie dali sobie odebrać zwycięstwa. MVP meczu został Krzysztof Wiśniewski zdobywca double-double 31 pkt i 16 zb.

Sky Tattoo Basket Team Radom odnosi pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując Szery 18 77:53.
Sky Tattoo Basket Team Radom to nowy zespół , który pokazuje swoja gra , że będą się liczyć w gronie faworyta do tytułu I ligi. Od samego początku spotkania narzucili swój styl. Drużyna Szery 18 dzielnie walczyła i ambitnie grała. Ale tego dnia Sky Tattoo Basket Team Radom był nie do pokonania.
MVP meczu został Łukasz Deja zdobywca 24 pkt.