Skrót finału II ligi NOSiR Nowy Dwor Mazowiecki-Kontra

Finał II ligi!!!
W finale II ligi spotkały się zespoły NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki oraz Kontra.
Oba zespoły od samego początku grały twardo w obronie. Dużo było indywidualnych akcji.
W drużynie NOSiR brylował Konrad Karpiński który zbierał i rzucał ważne punkty.
Pierwsze trzy kwarty to kosz za kosz. Mogliśmy oglądać naprawdę dobre spotkanie na wysokim poziomie.

W Kontrze Sebastian Kostecki robił wszystko aby wynik utrzymywał się na remisie.
Czwarta kwarta zadecydowała o losach spotkania. NOSiR wrzucił wyższy bieg. Do punktującego Konrada dołączyli Łukasz Kubicki oraz król strzelców II ligi Adam Śmietański i NOSiR odskoczył na bezpieczną przewagę. Zawodnicy Kontry nie trafiali , widać było nerwowość w rozgrywaniu akcji.
NOSiR w tej kwarcie grał na wysokiej skuteczności i to zadecydowała o pewnej wygranej. Czwartą kwartę wygrali  29:11 a całe spotkanie 78:58.

MVP meczu został Konrad Karpiński ,który  zaliczył double-double 14 pkt i 11 zb.
Królem strzelców został Adam Śmietański z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.
Najlepszym zawodnikiem Kontry został wybrany Sebastian Kostecki.