Rewelacyjny beniaminek!!!

ALL Blacks beniaminek w SuperWnba gra wyśmienicie tym razem gładko pokonał LKS Lotos Jabłonna 70:42. Od początku spotkania ALL Blacks dał do zrozumienia przeciwnikowi , że tego dnia będą mieli ciężką przeprawę. ALL Blacks z kwarty na kwartę grał co raz lepiej i dzięki swojej skuteczności wyrobił sobie bezpieczną przewagę. Zawodnicy LKS Lotos Jabłonna walczyli do końca jednak tego dnia byli bez szans MVP meczu został Marcin Biranowski zdobywca double-double 26 pkt i 15 zb

Meblobranie.pl pokonuje NOSiR Nowy Dwór Maz. 96:88.
Meblobranie.pl zrewanżowało się drużynie NOSiR Nowy Dwór Maz. za poprzedni finał gdzie przegrali. Ale spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane. Obie drużyny grały kosz za kosz. W końcówce spotkania dzięki doświadczeniu Meblobranie.pl dowiozło przewagę do końca. MVP meczu został Radosław Bzoma zdobywca 23 pkt

Targówek gromi kolejnego rywala tym razem Mooses 87:49. Od początku spotkania Targówek narzucił swój styl gry gdzie Mooses nie mógł się odnaleźć. Z kwarty na kwartę Targówek powiększał swoja przewagę i zasłużenie wygrał.
MVP meczu został Konrad Szymańczak zdobywca double-double 11 pkt i 15 zb.

D7 odnosi pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując Yelonky 80:43. D7 tego dnia zagrało bardzo dobre spotkanie wszystko im wychodziło. Zawodnicy Yelonek tego dnia grali nieskutecznie i mieli dużo niewymuszonych strat. D7 natomiast każdą kontrę wykorzystywali.
MVP meczu został Bartek Skoczny zdobywca 14 pkt.

MDM Serwis pokonuje KS Kontrę Przasnysz 64:50. Pierwsza kwarta zadecydowała o losach spotkania. Gdzie MDM Serwis wygrał ją 20 punktami. W kolejnych kwartach zawodnicy KS Kontry Przasnysz cały czas gonili wynik, jednak przewaga była dosyć duża żeby mogli ją odrobić. MDM Serwis odnosi kolejne ważne zwycięstwo. MVP meczu został Paweł Serocki zdobywca 10 pkt.