Po finałach 57 edycji WNBA

Jesteśmy już po finałach 57 edycji WNBA. Chcemy Wam przedstawić krótką relacje z finałów. Wszystkie spotkania były bardzo emocjonujące.
11 czerwca odbyły się finały 57 edycji ligi WNBA.
Pierwsze spotkanie jakie odbyło sie tego dnia to finał I ligi w którym spotkały się drużyny Thunder Falcons i Hutnicze Wilki

Mecz był bardzo zacięty. Obie drużyny grały kosz za kosz. Był to mecz walki , nikt nie odpuszczał żadnej piłki. Decydująca była czwarta kwarta w której lepiej zagrał zespół Thunder Falcons , wyrobił sobie bezpieczną przewagę. Hutnicze Wilki już nie dali rady w końcówce zmienić losów spotkania.
Thunder Falcons wygrał z Hutniczymi Wilkami 54:47.
MVP meczu został Filip Kowalewski zdobywca double-double 20 pkt i 17 zb.

MDM Serwis z brązowym medalem w SuperWnba. W meczu o III miejsce pokonali Mooses 75:72.

Pierwsza połowa spotkania należała do zespołu MDM Serwis. Grali swoją koszykówkę. Wyprowadzali szybkie i skuteczne kontry. Wydawało się , że po przerwie nic się nie zmieni. Jednak Mooses grają zawsze do końca i już po trzeciej kwarcie prowadzili. Jednak MDM Serwis potrafi grać po presją i w końcówce to oni zachowali zimną krew i zasłużenie wygrali. MVP meczu został Łukasz Kubicki zdobywca 14 pkt.

O godzinie 13.00 rozpoczeliśmy finał SuperWnba. W którym to SKY Tattoo Basket Team Radom pokonał Evil Apes 67:62

Pierwsza kwarta należała do Evil Apes , którzy w tym sezonie grali równo i byli takim czarnym koniem. Po pierwszej kwarcie prowadzili 7 punktami. Jednak SKY Tattoo Basket Team Radom to mocna drużyna. Szybko w drugiej kwarcie odrobili straty i wyszli na 5 punktowe prowadzenie. Po przerwie oglądaliśmy basket na dobrym poziomie. Oba zespoły walczyły o każdą piłkę. W końcówce lepsi okazali się zawodnicy SKY Tattoo Basket Team Radom i zostali nowym mistrzem ligi WNBA.
MVP meczu został Konrad Kapturski zdobywca double-double 18 pkt i 10 zb.

Dzięki objęciu Honorowym Patronatem ligi WNBA przez Panią Urszulę Kierzkowską, Burmistrz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy,
Drużyny dostały piękne puchary i medale ufundowane przez Urząd Dzielnicy Bemowo m.st.  Warszawy

Bardzo dziękujemy za wsparcie w organizacji Finałów 57 edycji WNBA.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.