Evil Apes idzie jak burza!!!

Evil Apes tym razem nie dał szans drużynie Wiślan i pokonał ją 79:32. Evil w tym spotkaniu męczył się tylko w I kwarcie. Kolejne kwarty to już dominacja Evil Apes , która z meczu na meczu prezentuje się co raz lepiej.
Evil Apes stał się faworytem do wygrania I ligi. MVP meczu został Łukasz Adamus zdobywca 27 pkt

Elegancja pokonała Luksja Care Pro Men 83:64. Niespodzianką nie jest zwycięstwo Elegancji ale już rozmiar tak. Luksja Care Pro Men przed sezonem była murowanym faworytem do wygrania I ligi. Pierwsza kwarta zapowiadała ciekawe spotkanie. Jednak kolejne kwarty to już przewaga Elegancji , która rozegrała bardzo dobre spotkanie a MVP meczu został ponownie Marcin Więckowski zdobywca double-double 28 pkt i 12 zb.

W innych spotkaniach Chrobry pokonał Erbol 77:44, Drużyna Suse rozprawiła sie z Evenement Team 93:83, Szery 18 pokonał Żoliborz Devils 60:55 i Jelenie w Terenie pokonali Tander Legends SNDY 95:58.