Evil Apes drużyną bez porażki w I lidze!!!

W meczu na szczycie I ligi Evil Apes pokonało Chrobrego 83:68.Evil Apes przystąpił do spotkania w bardzo osłabionym składzie tylko w pięciu. Wydawało się , że Chrobry powinien wygrać te spotkanie. Jednak od samego początku spotkania zawodnicy Evil Apes byli bardzo zmotywowani i pierwszą kwartę wygrali 8 punktami. Kolejne kwarty to wyrównana gra z obu stron. W ostatniej kwarcie jak i przez całe spotkanie mieliśmy popis jednego gracza Łukasza Adamusa z Evil Apes , który był nie do zatrzymania i dzięki jego zdobyczy Evil Apes odniósł ważne zwycięstwo. Łukasz Adamus został MVP spotkania zaliczył double-double 38 pkt i 11 zb

Luksja Care Pro Men pokonuje Erbol 104:57. Zawodnicy Luksji Care Pro Men od samego początku spotkania narzucili swój styl gry, szybkie i skuteczne kontry doprowadziły do przewagi 15 punktów juz w I kwarcie. Kolejne kwarty to już dominacja Luksji Care Pro Men. Erbol jak zawsze walczył do końca. Jednak Luksja Care Pro Men okazała się mocniejsza. MVP meczu został Krystian Strabanik zdobywca double-double 18 pkt i 22 zb

Drużyna Suse pokonuje Szery 18 101:61. Drużyna Suse nie dała szans Szery 18 i gładko odniosła zwycięstwo. Wszystkie kwarty to dominacja Drużyny Suse , która tego dnia rozgrywała bardzo dobre spotkanie. Szery 18 zagrali słaby mecz i mieli duzo niewymuszonych strat. MVP meczu został Rafał Wiśniewski zdobywca 35 pkt

Elegancja pokonała Evenement Team 79:74. Pierwsza kwarta to rewelacyjna gra Elegancji , która wygrała ją aż 13 punktami. Grali bardzo fajny dla oka basket a przy tym skuteczny. Do przerwy Elegancja wygrywała już różnicą 15 punktów. Lecz po przerwie Evenement Team zaczął niwelować stratę, mogliśmy oglądać bardzo emocjonującą końcówkę w której Elegancja zachowała więcej zimnej krwi i ona wygrała. MVP meczu został Marcin Więckowski zdobywca double-double 25 pkt i 16 zb

Wiślanie pokonują Tander Legends SNDY 65:59. Po trzech kwartach zespół Tander Legends SNDY prowadził 11 punktami. Wydawało się , że spokojnie dowiozą ten wynik do końca. Jednak w czwartej kwarcie Wiślanie rozegrali fantastycznie i z nawiązką odrobili straty. Wygrali kwartę 17 punktami. Drużyna Tander Legends SNDY nie mogła uwierzyć co się wydarzyło. MVP meczu został Dariusz Fras zdobywca 29 pkt

Żoliborz Devils pokonuje Jelenie w Terenie 67:47. Pierwsza kwarta to wyrównane spotkanie. Oba zespoły grały kosz za kosz. Natomiast druga i trzecia kwarta to rewelacyjna gra Żoliborza Devils , który wypunktował Jeleni w Terenie. Ostatnia kwarta to pogoń Jeleni w Terenie ale zabrakło czasu. MVP meczu został Kamil Hupert zdobywca 30 pkt.