Ćwierćfinały SuperWnba

W SuperWnba wyłoniły się półfinałowe pary ML Invest zagra z MDM Serwis a Targówek zagra z Drużyną.

Hutnicze Wilki – ML Invest 52:75 i 79:82
Pierwsze spotkanie to dominacja zespołu ML Invest. Grali jak z nut. Hutnicze Wilki nie potrafili zatrzymać zgranej drużyny ML Invest. W rewanżu oba zespoły grały swoją koszykówkę i mecz był wyrównany lecz przewaga z pierwszego spotkania była na tyle duża , że ML Invest grał na luzie i pewnie awansował do półfinału.

Targówek-Mooses 51:48 i 69:50
Pierwsze spotkanie to wyrównana gra z obu stron. Oba zespoły grały kosz za kosz. Żadna z drużyn nie wyrobiła sobie bezpiecznej przewagi. W rewanżu wszystko mogło się zdarzyć.
W rewanżu Targówek pokazał klasę i od samego początku spotkania zdominował grę. Mooses grali w osłabieniu i to było widać. A Targówek wykorzystał to i zasłużenie awansował do półfinału.

LKS Lotos Jabłonna – Drużyna 79:67 i 57:83
Pierwsze spotkanie to popis gry zespołu LKS Lotos Jabłonna. Grał koncertowo, zespołowo a przede wszystkim skutecznie. Drużyna grała niepewnie i nerwowo. LKS Lotos wyrobił sobie bezpieczną przewagę.
Rewanż to popis gry Drużyny , której wszystko wychodziło i szybko odrobili stratę z pierwszego spotkania. Później tylko powiększali przewagę i pewnie awansowali do półfinału.

MDM Serwis Evenement Team 107:66 i 20:0

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.