Brawo Drużyna Suse

Zakończyliśmy 57 edycję WNBA a tutaj taka wiadomość .
Zespół DRUŻYNA SUSE Warszawa zdobyła I miejsce w VIII Międzynarodowym Festiwalu Koszykówki Oldbojów w kategorii wiekowej +55 lat w pierwszy weekend czerwca 2022 roku.Zespół z Warszawy prowadził jako trener były świetny zawodnik Wiesław Tafil.Reprezentacja Warszawy grała w składzie – na zdjęciu od prawej w pierwszym rzędzie – Sławomir Piętka i Piotr Pawelec. W drugim rzędzie stoją od prawej: Roman Kęska, Robert Żak, Jerzy Dębski, Piotr Rolka, Jacek Pacholczyk i Ryszard Pluta (kapitan zespołu). Na zdjęciu zabrakło Bolesława Rogozińskiego, który w pierwszym meczu doznał kontuzji i pojechał do szpitala.
Na drugim zdjęciukolega Bolek już po powrocie do zespołu ze szpitala stoi w środku w marynarce.Zespół z Warszawy w meczu o pierwsze miejsce pokonał Vigors Giżycko, a trzecie miejsce zajął zespół Old Boys Działdowianka Działdowo.
MVP turnieju – Najlepszy zawodnik – został wybrany Sławomir Piętka – DRUŻYNA SUSE Warszawa
Do ALL Stars zawodów wybrano Roberta Żaka – DRUŻYNA SUSE WarszawaNa foto relację z zawodów zapraszamy na stronę Fundacji Wspierania Sportu i Rekreacji „DRUŻYNA” https://www.facebook.com/druzyna.fundacja.sportu/

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.