I kolejka w SuperWnba

Od mocnego uderzenia zaczął sezon mistrz ligi Targówek , który pokonał Mooses 81:60. Pierwsze dwie kwarty to wyrównane spotkanie. Kosz za kosz. Wydawało się , że po przerwie dalej będziemy oglądać emocjonujące spotkanie. Jednak Targówek wskoczył na wyższy bieg a dzień „konia” miał Konrad Szymańczak , który grał jak z nut. Targówek pewnie wygrał. MVP meczu został Konrad Szymańczak zdobywca double-double 20 pkt i 20 zb.

Druga drużyna ligi poprzedniego sezonu miała trudną przeprawę z beniaminkiem ligi zespołem Basket Bulls. Meblobranie.pl pokonało Basket Bulls 44:42.
Obie drużyny w tym spotkaniu grały bardzo agresywnie w obronie. Nie było straconych piłek. Gdy Meblobranie.pl wyrabiało sobie kilku punktową przewagę to zawodnicy Basket Bulls szybko odrabiali stratę. Jednak doświadczenie to doświadczenie i Meblobranie.pl po ciężkim spotkaniu wyszło zwycięzko . MVP meczu został Michał Kawczyński zdobywca 19 pkt.

Drużyna pokonuje Chrobrego 81:42.
Drużyna zagrała wyśmienite spotkanie. Nie dała żadnych szans Chrobremu. Drużyna przed sezonem wzmocniła sie kadrowo, więc może być czarnym koniem sezonu. MVP meczu został Sebastian Kostecki zdobywca 26 pkt.

Sky Tattoo Basket Team Radom – MDM Serwis 69:62.
SKY rozpoczęło wyśmienicie spotkanie wygrali I kwartę 15 pkt. Wydawało się , że kolejne kwarty to formalność. Jednak MDM Serwis zawsze gra do końca. Jednak SKY kontrolowało spotkanie do końca i odnieśli ważne zwycięstwo.
MVP meczu został Hubert Strzelec zdobywca 11 pkt.

Evil Apes pokonuje LKS Lotos Jabłonna 66:49.
Było to ciekawe spotkanie. Dużo było walki oraz ciekawych akcji. Evil Apes miał więcej argumentów do wygrania spotkania. Grali zespołowo i skutecznie. LKS Lotos Jabłonna grali ambitnie do końca jednak tego dnia Evil Apes był nie do pokonania. MVP meczu został Sławomir Paciorek zdobywca 19 pkt i 14 zb.