Zapraszamy do udziału w 55 edycji WNBA :)

Zapraszamy wszystkie zespoły – tak stare jak i nowe – do udziału w 55 edycji Warszawskiego Nurtu Basketu Amatorskiego.

Start rozgrywek planujemy na 29 lutego i 1 marca 2020 roku. Deklarację udziału oraz pierwszą ratę wpłaty zespoły potwierdzające swój udział muszą wpłacić do 23 lutego 2020 r. Druga rata – uzupełniająca do pełnej kwoty – powinna być wpłacona do 28 lutego 2020 r.

Podobnie jak w poprzednich latach także w tym roku będziemy bezwzględnie przestrzegać obu terminów wpłat i dotyczy to tak nowych jak i starych zespołów. Zespoły które będą chciały otrzymać fakturę pro forma dla ewentualnego sponsora prosimy o szybką informację o tym fakcie gdyż w przypadku braku wpłaty od sponsora przed 23 lutego brakująca kwota będzie musiała być uiszczona bezpośrednio przez zespół (oczywiście po wpłacie sponsora kwota ta będzie zwrócona).

Wysokość i terminy wpłat w 55 edycji WNBA

 I rata (20.09)II rata (28.09)Całość
Super WNBA150012002700
I liga i II liga150012002700

Pragniemy też poinformować, że w tej edycji przyjmujemy od razu nowe zespoły tak więc kto pierwszy zgłosi swoją drużynę (i oczywiście zapłaci) ten ma pierwszeństwo uczestnictwa w II lidze, ZAZNACZAMY, że nowe zespoły muszą wpłacić pełną sumę w pierwszym terminie.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w 55 edycji WNBA i życzymy udanego okresu przygotowawczego do sezonu.
Zgłoszenia do 55 edycji należy przesłać na: liga@wnba.pl

plik zgłoszeniowy: http://wnba.pl/zgloszenie_55.xls
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.