Wznowione rozgrywki I ligi

Po krótkiej przerwie wróciliśmy na parkiety WNBA. I po przerwie od razu mogliśmy oglądać parę dobrych spotkań.
Luksja Care Pro Men pokonuje Sky Tattoo Basket Team Radom 87:74.
Pierwsze dwie kwarty to przewaga drużyny Sky , która grała swój basket szybko i efektownie. Do przerwy Sky Tattoo Basket Team Radom prowadził już 12 punktami. Wydawało się , że kolejne dwie kwarty to będzie tylko powiększanie przewagi. Jednak zawodnicy Luksji pokazali , ze zawsze się gra do końca. Już w trzeciej kwarcie odrobili stratę do przeciwników. Luksja natchnięta dobra kwarta w czwartej zagrała tak samo. Zmieniła losy spotkania i pewnie wygrała. MVP meczu został Janusz Kamiński-Hass zdobywca double-double 24 pkt i 13 zb.

Evil Apes pokonuję Ekipę Montażowa 75:46.
Od samego początku Evil Apes narzuciło swój styl grania. Grali madrze w ataku a przede wszystkim skutecznie. Ekipa montażowa tego dnia miała rozregulowany celownik. Zaledwie 31 % skuteczności za 2 pkt. Evil Apes grał swoje do końca i pewnie zwyciężył. MVP meczu został Sławomir Paciorek zdobywca double-double 37 pkt i 14 zb.

Yelonky pokonują Erbol 61:54.
Mecz był wyrównany oba zespoły grały kosz za kosz. Obie drużyny nie potrafiły wyrobić sobie dużej przewagi. w końcówce Yelonky popełniały mniej błędów i dzięki skutecznym akcjom w końcówce pokonali po zaciętym spotkaniu Erbol. MVP meczu został Adrian Konert zdobywca double-double 22 pkt i 12 zb.

Jelenie w terenie pokonują Szery 18 64:55.
Pierwsza kwarta to kosz za kosz z obu stron. Dopiero w kolejnych kwartach Jelenie lekko zaczeli dominować. Grali skutecznie i agresywnie w obronie. Szery 18 zaczeli popełniać dużo nie wymuszonych błędów. Jelenie to wykorzystali i pewnie wygrali. MVP meczu został Tomasz Regini zdobywca 25 pkt.

Żoliborz Devils pokonuję Evenement Team 75:51.
Od samego początku spotkania Żoliborz Devils narzucił swój styl gry. Grali skutecznie w obronie i wyprowadzali skuteczne kontry. Evenement Team tego dnia popełniał dużo niewymuszonych strat i grał nieskutecznie. Żoliborz Devils co kwartę powiększał przewagę i pewnie wygrał.
MVP meczu został Konrad Spławski zdobywca 19 pkt.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.