Wpłaty 55 edycji WNBA


Zapraszamy wszystkie zespoły – tak stare jak i nowe – do udziału w 55 edycji Warszawskiego Nurtu Basketu Amatorskiego.

Start rozgrywek planujemy na 26 września 2020 roku. Deklarację udziału oraz pierwszą ratę wpłaty zespoły potwierdzające swój udział muszą wpłacić do 20 września 2020 r. Druga rata – uzupełniająca do pełnej kwoty – powinna być wpłacona do 28 września 2020 r. (Zespoły , które wpłaciły przed pandemią całąkwotę oczywiście są zwolnione z dalszych wplat)

Podobnie jak w poprzednich latach także w tym roku będziemy bezwzględnie przestrzegać obu terminów wpłat i dotyczy to tak nowych jak i starych zespołów. Zespoły które będą chciały otrzymać fakturę pro forma dla ewentualnego sponsora prosimy o szybką informację o tym fakcie gdyż w przypadku braku wpłaty od sponsora przed 20 września brakująca kwota będzie musiała być uiszczona bezpośrednio przez zespół (oczywiście po wpłacie sponsora kwota ta będzie zwrócona).

Wysokość i terminy wpłat w 55 edycji WNBA

 I rata (20.09)II rata (28.09)Całość
Super WNBA150012002700
I liga i II liga150012002700

Pragniemy też poinformować, że w tej edycji przyjmujemy od razu nowe zespoły tak więc kto pierwszy zgłosi swoją drużynę (i oczywiście zapłaci) ten ma pierwszeństwo uczestnictwa w II lidze, ZAZNACZAMY, że nowe zespoły muszą wpłacić pełną sumę w pierwszym terminie.

Serdecznie zapraszamy jeśli chcecie wysłać zgłoszenie do naszej ligi nic prostrzego wystarczy kliknąć w zakładkę zgłoszenie i krok po kroku wypełnić dane drużyny 🙂Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.