Pierwsza dogrywka w tym sezonie!!!

Wiele emocji zaprezentowali nam zawodnicy LKS Loto Jabłonna i Alior Bank Basketball. Całe spotkanie po dogrywce wygrała drużyna LKS Lotos Jabłonna 90:86.
Ale od początku mecz był bardzo wyrównany , żadna z drużyn nie zbudowała sobie bezpiecznej przewagi. Rzucali kosz za kosz. Oba zespoły postawiły wysoką poprzeczkę jeśli chodzi o obronę, o każdą piłkę walczyli.
W drużynie Alior Bank Basketball nie do zatrzymania był Marcin Biranowski 42 pkt i to dzięki niemu w końcówce Alior Bank zdołał doprowadzić do dogrywki.
W dogrywce emocje sięgały zenitu i dzięki mądrzej końcówce LKS Lotos Jabłonna odniósł ważne zwycięstwo. Chcemy również podziękować
LKS Loto Jabłonna , że zagrali fair play w końcówce spotkania wielkie brawa!!!
MVP meczu został Hubert Gronowski zdobywca 29 pkt.

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniósł zespół Evenement Team pokonując Yelonky 79:75.
Oba zespoły grały na równym poziomie i każdy w tym spotkaniu mógł wygrać. Jednak końcówka należala do zawodników Evenement Team i to oni mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w lidze.
MVP meczu został Łukasz Sztajfa-Zakrzewski zdobywca 21 pkt i 15 zb.

Obecny mistrz ligi Targówek miał ciężką przeprawę z NOSiR Nowy Dwor Mazowiecki. Wygrał po walce 79:69.
NOSiR Nowy Dwór Maz. zaczął spotkanie wyśmienicie grał skutecznie a Targówek nie potrafił ich powstrzymać przegrał kwartę 26:14. Jednak po przerwie Targówek na nowo się narodził i zaczął odrabiać straty. Targówek w drugiej połowie zagrał rewelacyjnie i dzięki temu zasłużenie wygrał.
MVP meczu został Marcin Ilcewicz zdobywca 30 pkt.

Meblobranie.pl pewnie pokonuje MDM Serwis 86:59.
Od samego początku spotkania drużyna Meblobranie.pl narzuciła swoje tempo i bez problemów pokonała MDM Serwis.
MVP meczu został Radosław Bzoma zdobywca 7 pkt i 11 asyst.

Również pewne zwycięstwo odniósł Mooses pokonując D7 76:54.
Spotkanie było wyrównane tylko w pierwszej kwarcie. Kolejne kwarty to dominacja Mooses , którzy zasłużenie wygrali.
MVP meczu został Jarosław Bykowski zdobywca 26 pkt.