Niespodzianki w II kolejce w SuperWnba!!!

Obecny mistrz ligi NOSiR Nowy Dwór Maz. przegrywa z MDM Serwis 66:51. Od samego początku spotkania MDM serwis narzucił swoją grę. NOSiR Nowy Dwór Maz. tego dnia nie może uznać za udany. MDM Serwis tego dnia wykorzystał wszystkie słabości mistrza.
MVP meczu został Marcin Ejsmont zdobywca double-double 22 pkt i 14 zb

Kontra odniosła pierwsze zwycięstwo w SuperWnba pokonując YelonkY 73:58. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane. Kosz za kosz. Obie drużyny grały na 100% swoich możliwości. Jednak tego dnia nie do zatrzymania był Szymon Jakubiak , który zbierał i trafiał w kluczowych momentach. Został MVP meczu zdobywając double-double 21 pkt i 11 zb

W tym sezonie czarnym koniem może się okazać LKS Lotos Jabłonna , który odnosi kolejne zwyciestwo tym razem nad D7 pokonując 66:46.
Pierwsze dwie kwarty to wyrównane spotkanie. Po przerwie LKS Lotos Jabłonna przyspieszył i D7 nie znaleźli sposobu na ich dogonienie.
MVP meczu został Piotr Jankowski zdobywca 12 pkt

Targówek pewnie pokonuje ALL Blacks 85:61. Mooses sprawia niespodziankę pokonując Meblobranie.pl 66:64.