Niespodzianka w SuperWnba

D7 niespodziewanie pokonuje Meblobranie.pl 97:82. D7 tego dnia zagrało mecz życia. Skazywane na porażkę , w koncu grali z drużyną która wie jak to jest zdobyć mistrzostwo ligi. Mecz był bardzo wyrównany kosz za kosz. D7 grali zespołowo i widać było w ich chęć zwycięstwa. Zawodnicy Meblobranie.pl jakby zlekceważyli na początku przeciwników. Po przerwie D7 wskoczyło na najwyższe swoje obroty grali jak z nut. Kwarte wygrali 14 punktami. W czwartej kwarcie Meblobranie.pl niwelowało straty ale tego dnia to było za mało na D7. MVP meczu został Piotr Lach zdobywca 29 pkt

Targówek pokonuje Mooses 53:45. Było to wyrównane spotkanie z obu stron. Decydująca o losach spotkanian miała III kwarta w której to Targówek dzięki swojej agresywnej obronie i skutecznym ataku wygrał kwartę 17:6. Drużynie mooses w końcówce zabrakło sił a Targówek to wykorzystał. MVP meczu został Norbert Wawrzyniak zdobywca 12 pkt

All Blacks pokonuje MDM Serwis 81:51.
W pierwszej kwarcie oba zespoły grały przeciętnie jak na swoje możliwości. Dopiero w kolejnych kwartach ALL Blacks zaczął grać swoją koszykówkę i dzięki temu wyrobił sobie bezpieczną przewagę. MDM Serwis niestety tego dnia nie miał szczęścia no i przeciwnik był z wyższej półki. MVP meczu został Mateusz Witek zdobywca 19 pkt

Chrobry pokonuje Kontrę Przasnysz 67:46. Pierwsza połowa należała do drużyny Chrobrego. Grali szybko i skutecznie. Zawodnicy Kontry grali nieskutecznie a Chrobry tylko punktował. Po przerwie mecz się wyrównał ale przewaga z pierwszej połowy była nie zagrożona. MVP meczu został Marcin Perz zdobywca 24 pkt.

NOSiR Nowy Dwór Maz. pokonuje LKS Lotos Jabłonna 83:77. Było to bardzo wyrównane spotkanie. W drugiej kwarcie dzięki skutecznej grze LKS Lotos Jabłonna wyrobił sobie aż 12 punktową pzrewagę w II kwarcie. Po przerwie NOSiR Nowy Dwór Maz. doszedł do głosu i zaczął odrabiać straty . LKS Lotos Jabłonna stracił skuteczność i zaczął popełniać dużo niewymuszonych błędów. NOSiR to wykorzystał i wygrał ciężki dla siebie mecz. MVP meczu został Adam Śmietański zdobywca 35 pkt.