Meblobranie.pl i Targówek w wielkim finale 54 edycji WNBA

Targówek-ALL Blacks 55:76 80:56
To był emocjonujący półfinał SuperWnba. Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. I mecz tych drużyn to dominacja zespołu All Blacks , już w pierwszej kwarcie ALL Blacks pokazali swoją siłę w ataku wygrywając kwarte 23:8. Targówek walczył ale tego dnia ALL Blacks grał bardzo dobrze i wyrobił sobie bezpieczną 21 punktową przewagę. Rewanż to miaął byc formalność. Jednak Targówek to Targówek i zawsze gra do końca. W rewanżu pokazali ambitną grę , że zawsze się gra do końca na 2 minuty do końca spotkania. Targówek wygrywał 12 punktami . Wtedy 4 z rzędu akcje All Blacks to straty a Targówek zamienił je na 4 celne rzuty z dystansu. Błażej Hejnrych w meczu miał aż 7 celnych rzutów z dystansu.W końcówce zawodnicy ALL Blacks jeszcze próbowali doprowadzić do dogrywki ale nie udało się Targówek zagra w finale !!!!

Meblobranie.pl-NOSiR Nowy Dwór Maz. 89:82 78:71
Oba spotkania były bardzo wyrównane. Był to rewanż za poprzedni finał 53 edycji WNBA. Wtedy lepsza okazała się drużyna NOSiR Nowy Dwór Maz.
Meblobranie.pl zagrało skutecznie. Nękało cały czas rzutami z dystansu. NOSiR Nowy Dwór Maz. grał ambitnie do końca w każdym meczu jednak Meblobranie.pl to doświadczony zespół , który gra przemyślaną koszykówkę. MVP meczu został Daniel Popis , który w I meczu rzucił 17 pkt a w II 20 pkt.