Luksja Care Pro Men bez porażki

Luksja Care Pro Men pokonuje Ekipę Montażową 63:42.
Pierwsze trzy kwarty to wyrówanen spotkanie. Obie drużyny grały kosz za kosz. Decydująca była czwarta kwarta w której Luksja zagrała swój basket, grali szybko i skutecznie. Ekipa Montażowa nie potrafiła zatrzymać rozpędzonej Luksji. MVP meczu został Krystian Strabanik zdobywca double-double 11 pkt i 20 zb

Erbol pokonuje Żoliborz Devils 54:50.
Mogliśmy obejrzeć bardzo wyrównane spotkanie. Oba zespoły grały na tym samym poziomie. Żaden zespół nie mógł wyrobić sobie bezpiecznej przewagi. W końcówce spotkania zimną krew zachowali zawodnicy Erbol i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa.
MVP meczu został Artur Napurka zdobywca 10 pkt

Sky Tattoo Basket Team Radom pokonuje Jelenie w Terenie 62:51.
Pierwsza kwarta to lekka przewaga Jeleni w Terenie. Widać było , że są bardzo skoncentrowani i będa chcieli powalczyć. Jednak z kwarty na kwarte SKY Tattoo Baset Team Radom grał co raz lepiej. Zaczeli się rozpędzać a Jelenie stracili skuteczność z I kwarty. Sky Tattoo Basket Team Radom zasłużenie wygrało. MVP meczu został Dawid Golus zdobywca double-double 19 pkt i 10 zb

Szery 18 pokonuje Evenement Team 77:28.
W pierwszej kwarcie Panowie grzeszyli nieskutecznością. Szery 18 wygrało kwarte 8:2. Kolejne kwarty to juz lepsza gra Szery 18 , które rozbiło Evenement Team. MVP meczu został Dariusz Stefański zdobywca double-double 33 pkt i 12 zb.

Evil Apes pokonuje Yelonky 80:55.
Pierwsza kwarta zdecydowała o losach spotkania. Evil apes wygrało ją 13 punktami. Kolejne kwarty to powiększanie przewagi. Nie do zatrzymania były dwie wieże w Evil Apes Sławomir Paciorek i Łukasz Adamus.
MVP meczu został Sławomir Paciorek zdobywca double-double 34 pkt i 13 zb.