Efektowne zwycięstwa faworytów w II kolejce

Meblobranie.pl pokonuje pewnie Mooses 99:67.
Zawodnicy Meblobrania.pl od samego początku spotkania narzucili swoje tempo gry. Jak to oni zaczeli się bawić rzutami z dystansu. W całym spotkaniu oddali ich aż 48 w tym celnych było 18. Mooses natomiast tego dnia grał nieskutecznie. Z takim rywalem jak Meblobranie.pl trzeba wykorzystać wszystkie szanse. MVP meczu został Michał Kawczyński zdobywca double-double 29pkt i 11 zb.

Obecny mistrz ligi Targówek pewnie pokonał MDM Serwis 92:50.
Targówek od samego początku spotkania narzucił swoje tempo. Grał jak z nut. MDM Serwis tego dnia nie miał argumentów żeby powalczyć z Targówkiem. Targówek jest w formie. MVP meczu został Grzegorz Malewski zdobywca 31 pkt.

ALL Blacks pewnie pokonuje Kontrę Przasnysz 102:45.
Drużyna ALL Blacks staję się faworytem do zwycięstwa ligi. Graja bardzo ciekawy basket oraz zespołowo 31 asyst. Kontra tego dnia nie miała szans z rozpędzonym się zespołem ALL Blacks. MVP meczu został Mariusz Karbowski zdobywca double-double 13 pkt i 18 zb.

NOSiR Nowy Dwór Maz. pokonuje D7 76:66.
Pierwsza kwarta należała do drużyny NOSiR , wygrali oni ja 10 pkt.
Kolejne kwarty to pogoń D7. W drugiej połowie mecz się wyrównał ale NOSiR dzięki skutecznej grze mógł dowieźć zwycięstwo do końca. MVP meczu został Adam Śmietański zdobywca 30 pkt.

Chrobry pokonuje LKS Lotos Jabłonna 75:67.
Było to bardzo ciekawe spotkanie. Obie drużyny preferują szybkie granie i dużo biegania. Chrobry na początku wyrobił sobie lekka przewagę. LKS Lotos cały czas niwelował ja. Ale niestety Chrobry do końca grał na swoim poziomie i nie dał wydrzeć zwycięstwa przeciwnikowi. MVP meczu został Marcin Perz zdobywca 31 pkt.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.