Zapraszamy do udziału w 56 edycji WNBA

Zapraszamy wszystkie zespoły – tak stare jak i nowe – do udziału w 56 edycji Warszawskiego Nurtu Basketu Amatorskiego.

Start rozgrywek planujemy na 25/26 września 2021 roku. Deklarację udziału oraz pierwszą ratę wpłaty zespoły potwierdzające swój udział muszą wpłacić do 13 września 2021 r. Druga rata – uzupełniająca do pełnej kwoty – powinna być wpłacona do 24 września 2021 r.

Podobnie jak w poprzednich latach także w tym roku będziemy bezwzględnie przestrzegać obu terminów wpłat i dotyczy to tak nowych jak i starych zespołów. Zespoły które będą chciały otrzymać fakturę pro forma dla ewentualnego sponsora prosimy o szybką informację o tym fakcie gdyż w przypadku braku wpłaty od sponsora przed 13 września brakująca kwota będzie musiała być uiszczona bezpośrednio przez zespół (oczywiście po wpłacie sponsora kwota ta będzie zwrócona).

Wysokość i terminy wpłat w 56 edycji WNBA

 I rata (13.09)II rata (24.09)Całość
Super WNBA150013002800
I liga i II liga150013002800

Pragniemy też poinformować, że w tej edycji przyjmujemy od razu nowe zespoły tak więc kto pierwszy zgłosi swoją drużynę (i oczywiście zapłaci) ten ma pierwszeństwo uczestnictwa w II lidze, ZAZNACZAMY, że nowe zespoły muszą wpłacić pełną sumę w pierwszym terminie.

Serdecznie zapraszamy jeśli chcecie wysłać zgłoszenie do naszej ligi nic prostrzego wystarczy kliknąć w zakładkę zgłoszenie i krok po kroku wypełnić dane drużyny 🙂

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.