Zacięte spotkania w SuperWnba

W V kolejce mieliśmy parę zaciętych i emocjonujących spotkań. MDM Serwis pokonuje Drużynę 60:57. Spotkanie było bardzo emocjonujące przez cały czas. Obie drużyny grały kosz za kosz i bardzo ambitnie. Mogliśmy oglądać spotkanie na dobrym poziomie. MDM Serwis w końcówce wykazał się doświadczeniem i to zawodnicy MDM mogli się cieszyć ze zwycięstwa.MVP meczu został Łukasz Kubicki zdobywca 18 pkt.
Evil Apes pokonuje Mooses 75:73. Pierwsza kwarta to fantastyczna gra zespołu Evil Apes , wygrali kwartę 13 punktami. Wydawało się , że kolejne kwarty to już będzie dominacja zespołu Evil Apes. Jednak Mooses zawsze gra do końca i tym razem też tak było. Kolejne dwie kwarty należały do nich i odrobili całą stratę. Czwarta kwarta to kosz za kosz ale tego dnia nie do zatrzymania był Sławomir Paciorek , który został MVP spotkania zdobył double-double 34 pkt i 14 zb. i to Evil Apes odniósł ważne zwycięstwo.
Meblobranie.pl pokonuje Chrobrego 69:63.
Po pierwszej połowie Chrobry prowadził 8 punktami. Wydawało się , że będziemy mieć niespodziankę. Jednak po przerwie Meblobranie.pl zaczęło grac swoją koszykówkę. Druga połowa należała do nich i odniesli ważne zwycięstwo. MVP meczu został Łukasz Pawlikowski zdobywca 14 pkt.
Sky Tattoo Basket Team Radom pokonuje Basket Bulls 69:61.
Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana bieniaminek ligi zespół Basket Bulls grał bardzo ambitnie i grał zespołowo. Jednak po przerwie Sky Tattoo Basket Team Radom zaczął grac swoja koszykówkę. Drużyna Basket Bulls grała do końca jednak nie dała rady odrobić strat. MVP meczu został Hubert Strzelec zdobywca double-double 21 pkt i 11 zb.
Targówek dość gładko pokonał LKS Lotos Jabłonna 113:62.
Od samego początku spotkania Targówek dominował , LKS Lotos Jabłonna tego dnia byli bezsilni. Do odnotowania jest trafienie 7 rzutów z dystansu Michała Majaka z LKS Lotosu Jabłonna. MVP meczu został Dariusz Daca zdobywca 28 pkt.