X kolejka w I lidze za nami!!!

W X kolejce działo się. Cały czas jest walka o drugie miejsce , które umożliwia grę w wielkim finale.
Ale od początku 🙂
Luksja Care Pro Men , która walczy o drugie miejsce pokonała Drużynę Suse 99:65.
Od samego początku spotkania Luksja Care Pro Men kontrolowała spotkanie. Grała szybko a przede wszystkim skutecznie. Na deskach brylował Krystian Strabanik , piłka go szukała tego dnia. Aż 6 z 7 zawodników Luksji zdobyło więcej niż 10 pkt. Drużyna Suse ambitnie walczyła jednak tego dnia Luksja okazała się lepsza.
MV meczu został Krystian Strabanik zdobywca double-double 12 pkt i 15 zb.

All Blacks pokonuje Żoliborz Devils 84:36.
Od samego początku spotkania All Blacks narzuciło swoje granie. Osłabiony kadrowo Żoliborz Devils tego dnia nie miał szans z tak dobrze grającą drużyną All Blacks.
All Blacks dzięki tej wygranej umocnił się na miejscu lidera.
MVP meczu został Michał Otto zdobywca 15 pkt.

Evil Apes pokonuje Jelenie w Terenie 86:58.
Pierwsza kwarta to dominacja Evil Apes wygrali kwartę aż 26:13.
Kolejne kwarty to już lepsza gra Jeleni w Terenie , którzy zaczeli grać swój basket. Jednak czwarta kwarta to powórka z pierwszej kwarty. Evil Apes rozegrał bardzo dobre spotkanie.
MVP meczu został Sławomir Paciorek zdobywca double-double 28 pkt i 14 zb.

Kontra pokonuje Interfit 70:63.
Od samego początku spotkanie było wyrównane. Obie drużyny grały kosz za kosz. Zawodnicy walczyli o każdą piłkę. Do przerwy Interfit wygrywał 5 punktami. Jednak po przerwie Kontra wskoczyła na swój bieg. Grała skutecznie a zarazem widowiskowo. Drużynie Interfit w końcówce zabrakło sił.
MVP meczu został Sebastian Kostecki zdobywca 13 pkt.

Elegancja wygrywa z Erbol 95:44.
Wszystkie kwarty to dominacja Elegancji , która zagrała rewelacyjne spotkanie. Erbol walczył jak zawsze jednak to było za mało.
Świetne spotkanie rozegrał Marcin Więckowski , który został MVP meczu zaliczył double-double 42 pkt i 24 zb.