Wznowienie rozgrywek

W zeszły weekend wznowiliśmy po długiej przerwie rozgrywki WNBA. W miniony weekend rozgrywały swoje spotkania drużyny z I ligi. Niestety długi weekend zrobił swoje i z zaplanowanych 6 spotkań odbyły się tylko 3. Zespół Erbol miał to szczęście i nieszczęście , że w ten weekend wygrał dwa spotkania walkowerem i dzięki temu awansował na 4 miejsce.
Prawdziwe granie rozpoczęły zespoły Evil Apes i Szery 18.
Drużyna Evil Apes pewnie pokonała Szery 18 96:48.
Tylko pierwsza kwarta była wyrównana , po długiej przerwie widać było , że zawodnicy mają problem z obyciem z piłką. Jednak kolejne kwarty to popis gry Evil Apes , którzy z minuty na minutę grali co raz lepiej i pewnie wygrali.
MVP meczu został Łukasz Adamus zdobywca double-double 25 pkt i 13 zb

Luksja Care Pro Men pokonuje Żoliborz Devils 70:51.
Pierwsza kwarta należała do zespołu Żoliborza Devils. Grali spokojnie i skutecznie w obronie. Decydujące dla losów spotkania miała druga i czwarta kwarta w których to Luksja w sumie wygrała 27 pkt. Byli nie do zatrzymania. MVP meczu został Paweł Wysocki zdobywca 17 pkt.

Luksja Care Pro Men pokonuje Evenement Team 108:82.
Było to drugie spotkanie Luksji w ten weekend. Ale im to nie przeszkodziło w pewnym pokonaniu przeciwnika. Pierwsze trzy kwarty to dominacja Luksji Care Pro Men która rozbiła Evenement Team , który walczył bardzo ambitnie do końca. Lecz to było za mało na Luksje.
MVP meczu został Sławomir Kochan zdobywca double-double 32 pkt i 11 zb.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.