W I lidze VII kolejka za nami

Spotkania VII kolejki były wyrównane, zbliża się końcówka rundy zasadniczej i kazde zwycięstwo przybliza do fazy play off.
Erbol pokonuje Tander Legends Sndy 74:64.
Pierwsza kwarta zadecydowała o przebiegu całego spotkania. Erbol pokonał Tander Legends 8 punktami. Kolejne kwarty to juz wyrównane spotkanie. Obie drużyny grały kosz za kosz. W końcówce zimną krew zachowali zawodnicy Erbol i odnieśli ważne zwycięstwo. MVP meczu został Tomasz Michalski zdobywca 17 pkt.
Thunder Falcons pokonuje Drużyne Suse 72:57.
Thunder Falcons kontynuuje zwycięską serię. Pierwsze trzy kwarty to popis gry Thunder Falcons. Po III kwartach prowadzili już 26 punktami. Grali skutecznie a przy tym bardzo dobrze w obronie. Drużyna Suse odżyła w czwartej kwarcie i zniwelowała przewage do 15 punktów. MVP meczu został Kajetan Petryka zdobywca double-double 18 pkt i 18 zb.
Hutnicze Wilki nie dały żadnych szans drużynie Szery 18 pokonując ich 97:50. Od początku spotkania Hutnicze Wilki narzuciły swój styl gry. Szery 18 nie potrafiło powstrzymać dobrze grających przeciwników. MVP meczu został Michał Skrzypek zdobywca 17 pkt.
La Zabawa pokonuje Półtony z Ruskowego 55:50.
Było to wyrównane spotkanie. Pierwsze trzy kwarty to lekka przewaga zespołu Półtony z Ruskowego. Grali ambitnie i była szansa na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Jednak w czwartej kwarcie do głosu doszła La Zabawa. Półtony z Ruskowego stracili skuteczność a La Zabawa grała do końca i dzięki skutecznym akcjom w końcówce wygrali zasłużenie. MVP meczu został Jakub Jurczak zdobywca double-double 18 pkt i 11 zb.
Żoliborz Devils pokonuje Evenement Team 76:63.
Było to emocjonujące spotkanie. Pierwsze trzy kwarty to kosz za kosz z obu stron. Dopiero w czwartej kwarcie Żoliborz Devils odjechał przeciwnikowi. Zawodnicy Żoliborza Devils zaczeli seryjnie trafiać z dystansu i dzięki temu wyrobili sobie w czwartej kwarcie bezpieczną przewagę i dowieźli ja do końca. MVP meczu został Dawid Juskowiak zdobywca 38 pkt.