W I lidze ścisk po IV kolejce!

Chrobry nadal jest drużyną niepokonana w I lidze tym razem gładko pokonali Evenement Team 94:49. Chrobry dzięki agresywnej obronie oraz przemyślanych akcjach na te chwile jest niepokonany w tym sezonie. W spotkaniu z Evenement Team nie dał przeciwnikowi żadnych szans i zdominował całe spotkanie.MVP meczu został Kamil Mańko zdobywca 26 pkt.

Luksja Care Pro Men deklasuje Szery 18 104:31. Od samego początku spotkania Luksja Care Pro Men zademonstrowała swoje umiejętności. Po przegranym spotkaniu z Evil Apes, Luksja Care Pro Men chce pokazać , że przegrana to był wypadek przy pracy. Debiutująca drużyna Szery 18 walczyła ambitnie, jednak ciężko jest zatrzymać tak dobrze grającego przeciwnika.
MVP meczu został Krystiam Strabanik zdobywca double 17 pkt i 17 zb

Jelenie w Terenie pokonują Erbol 58:48. Spotkanie było bardzo wyrównane. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę. Gdy Jelenie w Terenie wyrabiali sobie bezpieczną przewagę to Erbol szybko ją niwelował. Końcówka należała do Jeleni w Tereni i oni odnieśli kolejne zwycięstwo.
MVP meczu został Bartosz Cikowski zdobywca 14 pkt.

Żoliborz Devils pewnie pokonuję Tander Legends SNDY 92:50.
Od samego początku spotkania Żoliborz Devils wyrobił sobie bezpieczną przewagę. Zawodnicy Żoliborza wyprowadzali szybkie kontry i skutecznie bronili. Tander Legends SNDY grali do samego końca jednak tego dnia Żoliborz Devils był nie do zatrzymania.
MVP meczu został Mateusz Pasternak zdobywca 10 pkt

Elegancja pewnie pokonuję Wiślan 93:55.
MVP meczu został Grzegorz Szybieniecki zdobywca 20 pkt.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.