V kolejka za nami w I lidze

Cały czas jak burza w I lidze idzie zespół Thunder Falcons , tym razem pokonali Półtony z Ruskowego 87:51. Od samego początku spotkania przeważała drużyna Thunder Falcons. Półtony z Ruskowego grali bardzo ambitnie jednak to było za mało. MVP meczu został Kajetan Petryka zdobywca 28 pkt.
Drugą pozycje zajmuje zespół Szery 18 , które pokonało Evenement Team 89:57. Od samego spotkania widać było , że zespół Szery 18 jest bardzo skoncentrowany i to było widać na początku spotkania. Od pierwszych minut zaczeli grać swój basket. Pierwsze skrzypce grał Dariusz Stefański , który był nie do zatrzymania i grał na bardzo dobrej skuteczności. Evenement Team tego dnia grał nieskutecznie popełniał duzo niewymuszonych błędów. Szery 18 wykorzystali to w 100%. MVP meczu został Dariusz Stefański zdobywca 40 pkt.
Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniosła drużyna La Zabawy pokonując Erbol 48:43. Spotkanie było bardzo wyrównane. Obie drużyny grały kosz za kosz. Grały bardzo agresywnie każdy punkt był na wagę złota. W końcówce zimną krew zachował zespół La Zabawa i dzięki temu odnieśli pierwsze zwycięstwo. MVP meczu został Jakub Jurczak zdobywca double-double 12 pkt i 11 zb.
Hutnicze Wilki pokonuja Drużynę Suse 69:59.
Pierwsze dwie kwarty to lekka przewaga zespołu Hutnicze Wilki , na przerwę schodzili z przewaga 9 punktów. W trzeciej kwarcie Drużyna Suse sie przebudziła i odrobiła straty. Jednak w czwartej kwarcie Hutnicze Wilki wrócili do gry z pierwszej połowy i zasłużenie wygrali. MVP meczu został Tsimafei Bystrou zdobywca 9 pkt.
Żoliborz Devils pokonuje Tander Legends SNDY 82:65.
Pierwsze trzy kwarty to wyrównane spotkanie , obie drużyny grały kosz za kosz. żaden zespół nie mógł wyrobic sobie bezpiecznej przewagi. Czwarta kwarta jednak należała do Żoliborza Devils , który wygrał ja 18 punktami i pewnie wygrał całe spotkanie. MVP meczu został Przemek Raczyk zdobywca double-double 32 pkt. i 10 zb.