Trzy zespoły bez porażki w I lidze

Bardzo dobrze radzą sobie w tym sezonie Hutnicze Wilki, Szery 18 i Basket Bulls. Te trzy drużyny nie doznały jeszcze w tym sezonie porażki.
Hutnicze Wilki pokonały Evenement Team 100:53.
Całe spotkanie było pod dyktando zespołu Hutnicze Wilki. Grali bardzo fajną dla oka koszykówkę. Nie dali żadnych szans zespołowi Evenement. Z taką grą Hutnicze Wilki wyrastają na głównego faworyta. MVP meczu został Piotr Brust zdobywca double-double 21 pkt i 10 zb

Basket Bulls pokonuje Żoliborz Devils 56:38. Pierwsza kwarta to wyrównane spotkanie. Oba zespoły grały ambitnie i agresywnie. Jednak druga i trzecia kwarta to już popis gry zespołu Basket Bulls. Grali rewelacyjnie w ataku. Wygrali dwie kwarty 29:10. W ostatniej kwarcie Żoliborz Devils chciał odrobić straty jednak zabrakło na to czasu.
MVP meczu został Tomasz Lutek zdobywca 14 pkt.

Szery 18 pokonuje Tander Legends 72:49.
Pierwsze dwie kwarty to dominacja drużyny Szery 18. 1 połowę wygrali 45:21. Po przerwie Tander się obudził i grał jak równy z równym. Jednak przewaga z pierwszej połowy była nie do odrobienia. MVP meczu został Dariusz Stefański zdobywca double-double 23 pkt i 12 zb.

Drużyna Suse pokonuje Erbol 65:43.
O losach spotkania zadecydowała druga i czwarta kwarta. W której Drużyna Suse wyrobiła sobie przewagę 18 pkt. erbol nie potrafił zatrzymac przeciwników.
MVP meczu został Lech Krolik zdobywca 18 pkt

Półtony z Ruskowego – BrotherHood Sky Lines 94:48.
Od samego początku spotkania Półtony z Ruskowego przeważali i nie dali żadnych szans przeciwnikowi.
Ostatnia kwarta należała do BrotherHood Sky Lines wygrali ją 3 pkt.
MVP meczu został Janusz Kamiński-Hass zdobywca 28 pkt.