Targówek po dogrywce przegrywa z Meblobraniem.pl

Targówek w ostatnim meczu rundy zasadniczej odnosi pierwszej porażki w tym sezonie. Kontra Przasnysz grając w niedzielę 2 spotkania odnosi dwa ważne zwycięstwa.
Meblobranie.pl wygrywa z Targówkiem po dogrywce 77:74.
Był to dziwny mecz. Pierwsze trzy kwarty to dominacja Targówka , który grał swój basket. Wydawało się , że w czwartej kwarcie Targówek dowiezie spokojnie zwycięstwo do końca. Jednak czwarta kwarta to rewelacyjna gra zespołu Meblobranie.pl. Targówek stracił swoje wszystkie atuty. Kwartę przegrali 16 punktami. Na uznanie zasługuje celny rzut z dystansu na dogrywkę przez Michała Czajkę z Meblobrania.pl. W dogrywce o 3 punkty lepsze okazało się Meblobranie.pl i odniosło cenne zwycięstwo. MVP meczu został Łukasz Pawlikowski zdobywca 22 pkt.

MDM Serwis pokonuje D7 69:55.
Pierwsza kwarta to przewaga drużyny D7. Mogliśmy oglądać twardą grę z obu stron. Trzecia kwarta zadecydowała o wygranej zespołu MDM Serwis. Wygrali kwartę 21:5. W czwartej kwarcie D7 ambitnie walczyło. Jednak MDM Serwis nie wypuścił zwycięstwa z rą. MVP meczu został Łukasz Konopka zdobywca 18 pkt.

Kontra Przasnysz pokonuje NOSiR Nowy Dwór Maz. 98:61.
Osłabiony NOSiR nie miał szans z dobrze grającą drużyną Kontry Przasnysz. Druga i Czwarta kwarta zadecydowała o pewnym zwycięstwie Kontry. Wygrali je odpowiednio 22:11 i 30:10. Kontra Przasnysz odniosła ważne zwycięstwo. MVP meczu został Szymon Jakubiak zdobywca double-double 21 pkt i 12 zb.

Mooses pokonuje Chrobrego 67:61.
Pierwsza połowa to rewelacyjna gra zespołu Mooses, który przeciwstawił sie solidnej drużynie Chrobrego. Szybkie i skuteczne akcje pozwoliły na wyrobienie sobie solidnej 19 punktowej przewagi. Po przerwie drużyna Chrobry powróciła do swojego stylu gry i zaczęła odrabiać straty. Jednak w końcówce zabrakło skuteczności i Mooses mógł się cieszyć ze zwycięstwa. MVP meczu został Mateusz Starowieyski zdobywca 23 pkt.

Kontra Przasnysz pokonuje LKS Lotos Jabłonna 78:62.
Kontra od samego początku spotkania dobrze weszła w mecz. LKS Lotos Jabłonna w pierwszych minutach spotkania nie mógł sie odnaleźć. Rozpędzona Kontra miała cały mecz pod kontrolą. Brawo dla Kontry Przasnysz za ambitną grę. MVP meczu został Jakub Jurczak zdobywca 21 okt.