Targówek po dogrywce przegrywa z Meblobraniem.pl

Targówek w ostatnim meczu rundy zasadniczej odnosi pierwszej porażki w tym sezonie. Kontra Przasnysz grając w niedzielę 2 spotkania odnosi dwa ważne zwycięstwa.
Meblobranie.pl wygrywa z Targówkiem po dogrywce 77:74.
Był to dziwny mecz. Pierwsze trzy kwarty to dominacja Targówka , który grał swój basket. Wydawało się , że w czwartej kwarcie Targówek dowiezie spokojnie zwycięstwo do końca. Jednak czwarta kwarta to rewelacyjna gra zespołu Meblobranie.pl. Targówek stracił swoje wszystkie atuty. Kwartę przegrali 16 punktami. Na uznanie zasługuje celny rzut z dystansu na dogrywkę przez Michała Czajkę z Meblobrania.pl. W dogrywce o 3 punkty lepsze okazało się Meblobranie.pl i odniosło cenne zwycięstwo. MVP meczu został Łukasz Pawlikowski zdobywca 22 pkt.

MDM Serwis pokonuje D7 69:55.
Pierwsza kwarta to przewaga drużyny D7. Mogliśmy oglądać twardą grę z obu stron. Trzecia kwarta zadecydowała o wygranej zespołu MDM Serwis. Wygrali kwartę 21:5. W czwartej kwarcie D7 ambitnie walczyło. Jednak MDM Serwis nie wypuścił zwycięstwa z rą. MVP meczu został Łukasz Konopka zdobywca 18 pkt.

Kontra Przasnysz pokonuje NOSiR Nowy Dwór Maz. 98:61.
Osłabiony NOSiR nie miał szans z dobrze grającą drużyną Kontry Przasnysz. Druga i Czwarta kwarta zadecydowała o pewnym zwycięstwie Kontry. Wygrali je odpowiednio 22:11 i 30:10. Kontra Przasnysz odniosła ważne zwycięstwo. MVP meczu został Szymon Jakubiak zdobywca double-double 21 pkt i 12 zb.

Mooses pokonuje Chrobrego 67:61.
Pierwsza połowa to rewelacyjna gra zespołu Mooses, który przeciwstawił sie solidnej drużynie Chrobrego. Szybkie i skuteczne akcje pozwoliły na wyrobienie sobie solidnej 19 punktowej przewagi. Po przerwie drużyna Chrobry powróciła do swojego stylu gry i zaczęła odrabiać straty. Jednak w końcówce zabrakło skuteczności i Mooses mógł się cieszyć ze zwycięstwa. MVP meczu został Mateusz Starowieyski zdobywca 23 pkt.

Kontra Przasnysz pokonuje LKS Lotos Jabłonna 78:62.
Kontra od samego początku spotkania dobrze weszła w mecz. LKS Lotos Jabłonna w pierwszych minutach spotkania nie mógł sie odnaleźć. Rozpędzona Kontra miała cały mecz pod kontrolą. Brawo dla Kontry Przasnysz za ambitną grę. MVP meczu został Jakub Jurczak zdobywca 21 okt.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.