Targówek niepokonany po III kolejkach!!!

Targówek pokonał D7 95:58 i został jedyną drużyną w SuperWnba , która nie doznała jeszcze porażki. Od samego początku spotkania Targówek narzucił swoje szybkie tempo i zawodnicy D7 nie mogli się odnaleźć.
Kolejne kwarty to tylko powiększanie przewagi Targówka.
MVP meczu został Dariusz Daca zdobywca 30 pkt

ALL Blacks po emocjonującym spotkaniu pokonuje Meblobranie.pl 63:48.Mecz od samego początku spotkania stał na wysokim poziomie. Obie drużyny miały doświadczonych zawodników , który każdy oddać celny rzut. Mogliśmy oglądać widowiskowe akcje a zarazem skuteczne. Tego dnia lepiej byli dysponowani zawodnicy ALL Blacks i to oni odnieśli ważne zwycięstwo.
MVP meczu został Marcin Biranowski zdobywca 20 pkt

MDM Serwis pokonuje Mooses 60:55.
Mogliśmy oglądać wyrównane spotkanie od początku. Obie drużyny grały kosz za kosz. Jednak tego dnia w bardzo dobrej dyspozycji był Robert Kulik , który był nie do zatrzymania przez obronę Mooses. Dzięki tej dyspozycji MDM Serwis odnosi kolejne zwycięstwo.
MVP meczu został Robert Kulik zdobywca 26 pkt

NOSiR Nowy Dwór Maz. pokonuje KS Kontre Przasnysz 61:58.
Mecz był wyrównany od początku spotkania. Oba zespoły walczyły ambitnie o każdą piłkę. W drużynie KS Kontra Przasnysz zawodnicy dużo się rotowali i to dawało efekty. Jednak obecny mistrz ligi w końcówce spotkania zachował więcej zimnej krwi i odniósł kolejne zwycięstwo.
MVP meczu został Tomasz Zakrzewski zdobywca 16 pkt

Yelonky odnoszą pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonują LKS Lotos Jabłonna 65:58.
Pierwsze trzy kwarty należały do drużyny Yelonky , która grała jak z nut.
Przed rozpoczęciem czwartej kwarty przewaga wynosiła 18 pkt. Jednak LKS Lotos Jabłonna zawsze gra do końca i w przeciągu jednej kwarty odrobił 11 pkt. Jednak zabrakło czasu na dogonienie Yelonek.
MVP meczu został Adrian Konert zdobywca 16 pkt.