Prawie wszystko wiadomo w I lidze !!!

Chrobry po zwycięstwie nad Tander Legends SNDY 128:36 jest pewny udziału w finale I ligi. Od samego początku spotkania Chrobry nie dał szans drużynie przeciwnej wygrywając kwartę aż 40:7. Kolejne kwarta to powiększanie już przewagi. MVP meczu został Kamil Mańko zdobywca 23 pkt.

Drużyna Suse pokonuje Wiślan 76:47. Pierwsze dwie kwarty to wyrównane spotkanie z obu stron. O losach spotkania zadecydowała III kwarta w której Wiślanie rzucili zaledwie 2 punkty a Druzyna Suse aż 24. Po koszami brylował Michał Witosławski , Wiślanie tego dnia nie znaleźli na niego sposobu. MVP meczu został Michał Witosławski zdobywca double-double 34 pkt i 12 zb.

Luksja Care Pro Men pokonuje Evenement Team 104:84.
Od samego początku mecz był wyrównany. Oba zespoły grały na dobrej skuteczności mogliśmy oglądać ciekawe spotkanie. Luksja Care Pro Men grała w tym spotkaniu konsekwentnie do samego końca i w czwartej kwarcie wykorzystała słabą skuteczność drużyny Evenement Team. MVP meczu został Krystian Strabanik zdobywca double-double 27 pkt i 17 zb.

Elegancja pokonuje Jelenie w Terenie 70:62.
Mogliśmy oglądać bardzo ciekawe spotkanie. Obie drużyny grały ambitnie i zawodnicy walczyli o każda piłkę. Elegancja miała w swoich szeregach Marcina Więckowskiego , który pod koszem był nie do zatrzymania. Jelenie w Terenie zawsze grają do końca i tym razem tak było. Dobre spotkanie rozgrywał Tomasz Regini ale to było za mało na Elegancję. MVP meczu został Marin Więckowski zdobywca double-double 33 pkt i 11 zb.

Szery 18 pokonuje Erbol 70:31. Od samego początku spotkania Szery 18 narzucili swoje tempo grania. Erbol robił co mógł ale drużyna Szery 18 była tego dnia nie do zatrzymania.
MVP meczu został Dariusz Stefański zdobywca double-double 35 pkt i 12 zb.

Evil Apes wygrał walkowerem z Żoliborz Devils 20:0.