Półmetek ligi za nami!!!

W SuperWnba mieliśmy mecz na szczycie Targówek podejmował Meblobranie.pl
Obie drużyny do VI kolejki nie doznały smaku porażki.
Targówek od samego początku spotkania narzucił swój styl grania. Targówek dzięki swojej obronie zatrzymał największą broń Meblobrania.pl czyli rzuty z dystansu. Zawodnicy Meblobrania.pl trafili zaledwie 5 z 30 rzutów oddanych. Targówek natomiast zagrał mecz życia i w każdym aspekcie był lepszy. Zwyciężył pewnie 96:47.
MVP meczu został Konrad Szymańczak zdobywca double-double 17 pkt i 12 zb.

Po piętach Targówkowi depcze rewelacja rozgrywek NOSiR Nowy Dwór Maz. , który odniósł kolejne zwycięstwo tym razem nad zespołem YelonkY 89:65.
YelonkY zawsze dobrze zaczynają I kwartę. Niestety nie potrafią tej dobrej gry kontynuować w kolejnych kwartach. NOSiR natomiast z kwarty na kwartę się rozkręca i tym razem było tak samo. NOSiR co kwartę grał co raz lepiej przy czym zawodnicy bawili się grą i widać , że sprawiało im to frajdę.
MVP meczu został Adam Śmietański zdobywca 29 pkt.

W innych spotkaniach MDM Serwis pokonuje LKS Lotos Jabłonna 70:51, Alior Bank Basketbal pewnie pokonuje D7 84:63 i Mooses pokonuje Evenement Team 105:44.

W I lidze mamy cały czas dwie drużyny , ktore jeszcze nie doznały porażki.
All Blacks pokonuje Interfit 75:59.
Od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane. Oba zespoły walczyły o każdą piłkę. Decydująca o losach spotkania miała III kwarta w której All Blacks wyrobił sobie bezpieczną przewagę i nie oddał jej do końca.
MVP meczu został Dominik Ziental zdobywca 15 pkt.

W najciekawszym spotkaniu I ligi Kontra po walce pokonała Evil Apes 70:66. Oba zespoły rozegrały dobre spotkanie, w którym było wszystko, kontry, niekonwencjonalne zagrania , emocje do końca. Kontra musiała się bardzo postarać żeby wygrać z Evil Apes, które postawiło duże wymagania.
Dzięki zwycięstwie Kontra zachowała drużyny niepokonanej w tym sezonie.
MVP meczu został Arkadiusz Stańczak zdobywca 11 pkt.

W innych spotkaniach Drużyna Suse pokonuje Erbol 71:63, Drużyna Suse pokonują również Żoliborz Devils 73:57, Luksja Care Pro Men pokonuje Żoliborz Devils 87:65, Jelenie w Terenie pokonują Wiślan 68:66 a Chrobry pokonuje Elegancję 66:57.