Po IV kolejce w SuperWnba

W SuperWnba zostały już tylko dwie drużyny , które jeszcze nie doznały goryczy porażki jest to Targówek i Meblobranie.pl.

Targówek w meczu z MDM Serwis męczył się przez dwie kwarty. Zawodnicy MDM Serwis nie chcieli tanio sprzedać swojej skóry.
Dopiero w trzeciej kwarcie Targówek „odpalił” swoje działa. Wygrał kwartę aż 19 punktami. W czwartej kwarcie MDM Serwis już się nie podniósł i musiał uznać wyższość obecnego mistrza. Targówek pokonał MDM Serwis 74:60
MVP meczu został Konrad Szymańczak zdobywca double-double 10 pkt i 11 zb

Meblobranie.pl dość pewnie pokonało Mooses 88:67.
W pierwszej kwarcie Mooses grał jak równy z równym i po pierwszej kwarcie prowadził. Jednak druga kwarta należała juz do zawodników Meblobrania.pl , którzy rozrzucali Mooses i pewnie wygrali drugą kwartę 18 punktami. W kolejnych kwartach już tylko powiększali swoją przewagę.
MVP meczu został Daniel Popis zdobywca 18 pkt

Ciekawym spotkaniem okazał się pojedynek pomiędzy D7 a Evenement Team. D7 wygrało 76:70.
Mecz zaczął się pod dyktando D7 które grało spokojnie i z minuty na minutę powiększało swoją zdobycz. Jednak w czwartej kwarcie Evenement się odrodził a zawodnicy D7 zagrali bardzo słabo. O mały włos i by przegrali wygrany mecz. MVP meczu został Łukasz Nowicki zdobywca double-double 11 pkt i 11 zb

Alior Bank Basketball pewnie rozprawił się z Yelonkami wygrywając 100:63.
Od samego początku spotkania Alior dominował i nie dał żadnych szans osłabionej kadrowo drużynie Yelonek.
MVP meczu został Marcin Biranowski zdobywca 30 pkt

W ostatnim spotkaniu SuperWnba NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki pokonał LKS Lotos Jabłonna 83:53.
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki co raz lepiej radzi sobie w najwyższej lidze.
Czy NOSiR zostanie czarnym koniem tych rozgrywek?