Po IV kolejce w I lidze

W I lidze cały czas prym wiedzą trzy zespoły , które jeszcze nie doznały porażki, All Blacks, Interfit oraz Kontra.
Ale od początku.
W pierwszym meczu sobotnim Interfit podejmował Chrobrego.
Oba zespoły przed tym meczem były niepokonane , więc szykowało się dobre widowisko.
Decydująca była druga kwarta w której Interfit wygrał z Chrobrym 8 punktami. Później mecz się wyrównał kosz za kosz. Jednak Interfit w końcówce pokazał doświadczenie i bezpiecznie dowiózł zwycięstwo do końca 64:53.
MVP meczu został Tomasz Suska zdobywca 20 pkt.

ALL Blacks grał z Luksją Care Pro Men.
Luksja chciała pokrzyżować plany ALL Blacks i przerwa ć serię zwycięstw.
Jednak All Blacks w tym sezonie jest w wysokiej formie i zawodnicy tego dnia to pokazali.
Do trzeciej kwarty oba zespoły grały kosz za kosz. Zawodnicy Luksji Care Pro Men nie potrafili zatrzymać Dominika Zientala , który rozgrywał bardzo dobre spotkanie. W czwartej kwarcie Luksja opadła z sił i grała nieskutecznie co pozwoliło ALL Blacks odnieść kolejne zwycięstwo 80:65.
MVP meczu został Dominik Ziental zdobywca 28 pkt.

Evil Apes pokonując Żoliborz Devils 71:56.
Dzięki temu zwycięstwie wskoczyli na 4 miejsce. Evil Apes małymi kroczkami wspina się ku górze.
W tym spotkaniu MVP został Łukasz Adamus zdobywca 27 pkt.

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniósł zespół Wiślan , który pokonał Drużynę Suse 85:54.
Najlepszym zawodnikiem spotkania został Mirek Filiciak zdobywca 23 pkt.

Elegancja po zaciętym i równym spotkaniu pokonuje Jelenie w Terenie 74:60.
Pierwsza połowa była wyrównana , widać było że oba zespoły grają ambitnie i walczyli o każdą piłkę.
W drugiej połowie przewagę uzyskali zawodnicy Elegancji , natomiast Jelenie przestali grac skutecznie. W Elegancji bardzo dobre spotkanie rozegrał Grzegorz Szybieniecki zdobywca 28 pkt.

Kontra bez problemu pokonała Erbol 119:45.
Kontra dzięki szerokiej ławce rezerwowych całe spotkanie broniła na całym placu. Erbol starał się i grał do końca jednak popełniali dużo niewymuszonych błędów co Kontra bez litości wykorzystała.
MVP meczu został Arkadiusz Stańczak zdobywca 22 pkt.