Playoffy czas zacząć!!!11/12 stycznia

Playoffy rządzą się swoimi prawami 🙂 Zespoły będą grały w sobotę i od razu rewanż w niedzielę są to dwumecze 🙂 W skrócie opiszemy pary ćwierćfinałowe.

ALL Blacks-KS Kontra Przasnysz

All Blacks jest czarnym koniem tego sezonu beniaminek w swoim pierwszym sezonie po rundzie zasadniczej zajął 1 miejsce. KS Kontra Przasnysz też może uznać sezon zadaniczy za udany. Zakwalifikowali się do fazy play off. W rundzie zasadniczej lepsi okazali się zawodnicy ALL Blacks , którzy wygrali wtedy 68:37. All Blacks jest faworytem w tej parze ale KS Kontra Przasnysz zawsze gra do końca.
Targówek-LKS Lotos Jabłonn

Oba zespoły znają się jak łyse konie. Zawodnicy LKS Lotos Jabłonna mieli bardzo dobry początek , druga część sezony była słabsza. To samo Targówek, który w ostatnich spotkaniach przegrywał. W rundzie zasadniczej Targówek wygrał 64:51. Ta para jest bardzo wyrównana i wszystko może się tu zdarzyć. Niech wygra lepszy 🙂
Meblobranie.pl – D7

Meblobranie.pl w trakcie sezonu sie rozkręcało. Jest to doświadczony zespół który ma w swoim składzie doświadczonych zawodników. Grają zespołowo i mają dobry rzut z dystansu. D7 zajeli 7 miejsce i jest to wielka niewiadoma tej pary.W rundzie zasadniczej Meblobranie.pl pokonali D7 97:61.
MDM Serwis- NOSiR Nowy Dwór Maz

Obecny mistrz ligi NOSiR Nowy Dwór Maz. ten sezon nie może uznać za udany , dopiero 6 miejsce po rundzie zasadniczej. MDM Serwis gra od samego początku sezonu gra bardzo równo i dzięki temu zajeli wysokie 3 miejsce. W rundzie zasadniczej lepsi okazali sie zawodnicy MDM Serwis , którzy wygraki 66:51 i to oni są lekkim faworytem w tej parze.
Mooses-Yelonky

Oba zespoły będą grały dwumecz o pozostanie w SuperWnba. Wygrany z pary będzie grał baraż z przegranym finału I ligi. Przegrany spada do I ligi. Oba zespoły ten sezon nie mogą uznać za udany. Dlatego czekają nas wyrównane spotkania. W rundzie zasadniczej Mooses pokonał Yelonky 89:61.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.