Pierwsze zwycięstwo beniaminka w SuperWnba

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniósł beniaminek ligi zespół BasketBulls pokonując Chrobrego 72:47. Od samego początku spotkania zawodnicy Basket Bulls grali swój basket. Grali zespołowo , agresywnie w obronie ale przede wszystkim skutecznie. Chrobry nie miał pomysłu jak zatrzymać świetnie grającego przeciwnika. Basket Bulls bawili się gra i to przyczyniło się do wysokiej wygranej. MVP meczu został Jakub Pakuła zdobywca 19 pkt.
Targówek dalej idzie jak burza tym razem odniósł pewne zwycięstwo nad Drużyną 63:40.
Pierwsza połowa to lekka przewaga Targówka , który grał swój basket. Powoli i przede wszystkim skutecznie. Drużyna w pierwszej połowie grała jak to nie ona. Popełniali dużo strat a Targówek doswiadczona drużyna wykorzystała to. Trzecia kwarta to popis nieskuteczności Drużyny , która zdobyła zaledwie 4 punkty przy 18 Targówka. Dzięki dobrej grze Targówek odniósł kolejne zwycięstwo. MVP meczu został Konrad Szymańczak zdobywca 8 pkt i 15 zb.
MDM Serwis cały czas w czubie tabeli. Tym razem pokonali Mooses 73:59.
Pierwsza kwarta była decydująca. MDM Serwis wygrał ją 19 punktami. Kolejne kwarty to już wyrównane spotkanie. Mogliśmy oglądać efektowne akcje. Obie drużyny grały bardzo ambitnie. Mooses walczył do końca. Jednak pierwsza kwarta ustawiła całe spotkanie. MVP meczu został Łukasz Kubicki zdobywca 18 pkt.
Evil Apes w wysokiej formie, tym razem pokonali Meblobranie.pl 78:75.
Mogliśmy oglądać bardzo wyrównane spotkanie. Pierwsza połowa to dominacja Evil Apes grali skutecznie i zespołowo. Meblobranie.pl popełniali dużo błędów. Po pierwszej połowie Evil Apes wygrywał 23 punktami. Wydawało się , że jest juz po meczu . Jednak to co się wydarzyło w II połowie pomkazuje nam , że wszystko jest możliwe. Meblobranie.pl zaczeli odrabiać straty. I w końcówce mieli szansę na wyjście na prowadzenie ale Evil Apes pod koniec zachował zimna krew i dowiózł zwycięstwo do końca.
MVP meczu został Sławomir Paciorek zdobywca double-double 27 pkt i 13 zb.
Sky Tattoo Basket Team Radom pokonuje LKS Lotos Jabłonna 76:60.
Pierwsza połowa to popis gry zespołu Sky Tattoo Basket Team Radom grali szybko i skutecznie. LKS pierwszą połowe przespał. Popełniali dużo błędów. Wydawało się , żwe druga połowa to formalność. Ale LKS zaczął odrabiaś straty i napędził stracha Sky Tattoo Basket Team Radom . Jednak Sky Tattoo Basket Team Radom nie dał wyrwać sobie zwycięstwa. MVP meczu został Bartek Żuk zdobywca 25 pkt.